Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Angliában élő ismerőseimnek...

Angliában élő ismerőseimnek Túró Rudit szeretnék küldeni, mivel ott nem kapható.3 nap alatt kiérne a csomag, amibe tenném két könyv mellé. Szerintetek a Túró Rudi kibírja a 3 napot csomagban anélkül, hogy baj lenne a minőségével? Megromlik, vagy sem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Összetörik...
2010. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megromlik, összetörik, postán nem ajánlom. Vannak kint magyar boltok, roskadásig Túró Rudival és még futárszolgálattal házhozszállítást is vállalnak. Az ismerősödnek csak rá kell keresnie a neten és kedvére rendelhet rudit. Ha mindenképpen küldeni szeretnél, akkor keress rá a futárokra (pl. Írfutár), ők egy kis pénzért feldobják a kocsira és kiviszik a többiek "hazaijával" együtt.
2010. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hát egyrészről talán az ismeretlenségig törik, zúzódik, nyomódik, az is lehet, hogy kilyukad a zacsi és ilyen kaki szerűen kifolyik belőle és még a könyvnek is annyi,

a másik hogy én nem igazán ennék meg a nem hűtőben talált 3 napos rudit, sztem még az íze is más lesz, hacsak nem arra gondolsz, hogy mivel ott nem kapni talán nem is emlékeznek már (vagy még nem is kostólták ezt nem írtad) ízére úgyh mindegy...

én nem tenném...

2010. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!