Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért utálod,vagy szereted az...

Miért utálod,vagy szereted az önkiszolgáló kasszákat?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 21:25
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
96%
Azért szeretem, mert piszok peches vagyok. Tuti, hogy van éppen mindig valaki a sorban, akinek nem fogadja el a kártyát a gép, aki reklamál, aprót számol fél órán át. Így ezt megúszom.
2023. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 Metionin ***** válasza:
84%
Kényelmesebben tudok pakolni róla, mint a pici helyről ami a rendes kasszáknál van. Ott még alig tettem el 2 cuccot, már a következő vásárló áruját tolják ráfelé az enyémre. Az önkiszolgálónál nyugodtan el tudok úgy rakodni, hogy jó is legyen és mégsem megy el vele több idő, mert már a tálcára úgy rakom oda, ahogy a táskába is menni fog majd.
2023. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
96%
Szeretem, mert gyorsabban végzek.
2023. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, hogy nem kell pénztárosokkal kommunikálni.

Szeretem, hogy a magam tempójában pakolhatom az árut.

Utálom, ha a közértben nincs címkéző és emlékeznem kell, hogy házi zsemlét vagy házias zsömlyét tettem a zacskóba.

Utálom, hogy egy doboz is sörért erősítést kell kérni, és nem regisztrálhatok véglegesen 18 éven felüli vásárlóként az adatbázisukba.

2023. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az önkiszolgáló kasszát, mert jóval gyorsabb. Ha még sorban is kell állnod, akkor is általában gyorsabban végzel, mintha rendes kasszához mennél.


Emellett pozitívuma, hogy van időd elpakolni, nem kell villámgyors sebességbe kapcsolnod, mint a rendes kasszáknál, ahol van amikor szinte dobálják utánad az árut.


Negatívuma talán az, hogy van amelyik boltban a rakodófelület viszonylag kisebb, szóval ha több nagyobb holmit vennél, akkor nem feltétlen férne rá a pakolóterületre, de viszont pl. Tescoban ha kell akkor simán a kocsiból lecsippantják az árut, hogy ne kelljen kipakolnod, de gondolom ez máshol is így lehet, nem csak a Tescoban (?). Ettől függetlenül nyilván nem olyan kényelmes, ha folyton segítséget kell kérni ehhez-ahhoz az önkiszolgálónál.


Emellett pedig főleg a Tescoban szokott előfordulni néha, hogy pont kifogunk egy olyan önkiszolgáló kasszát, ahol minden termék után kihozza, hogy a csomagolóterületen mért súllyal probléma van vagy micsoda (pedig tényleg mindent jól csináltunk), és akkor mindig kell kérni a segítséget, hogy továbbléphessünk. Szóval lehet csak mi vagyunk szerencsétlenek, és csak nálunk vacakol néha az önkiszolgáló, de ez is nagyon idegesítő tud lenni.


De összességében azt mondanám, hogy szeretem. Ha még nagy a sor is az önkiszolgáló kasszák előtt, akkor is oda szoktam menni, mert valószínűleg még akkor is gyorsabban végzek ott.

2023. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
44%
Eddig csak az Intersprabn fizettem önkiszolgáló kasszánál, mert ott lehet készpénzzel is. A Lidl-ben meg az is zavar, hogy szinte percenként bemondják, hogy a gyorsabb haladás érdekében fizessünk az önkiszolgáló kasszáknál, de kizárólag bankkártyás fizetéssel. Nem mindenki szeret bankkártyát használni, pl. én sem, úgyhogy a Lidl-ben a sima pénztárnál fizetek akkor is, ha jóval hosszabb a sor.
2023. jan. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Önkiszolgáló, mert sokkal gyorsabb, és praktikusabb. A mobilom használom szkennerként és fizetésre is, nem kell ki-bepakolni a kosárból, csak hozzáérintem a leolvasóhoz, és megyek is. A vásárlóappban az is hitelesítve lett, hogy nagykorú vagyok, így ha cigit vagy alkoholt veszek, sem kell mutogatnom igazolványt vadidegeneknek, mint pénztáros. Utálok sorba állni, meg ki-be pakolni, nekem praktikusabb így, ha nem épp online vásárolok.
2023. jan. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
34%
Utálom, mert miért én dolgozzak más helyett, pláne úgy hogy közben minden 2x annyiba kerül.
2023. jan. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
78%

Én sem szeretem. Ha pár dolgot veszek akkor esetleg oké.

De ha egy nagy bevásárlás van, tele kocsival, munka után, úgy érzem nehogy már én dolgozzak. Mikor 50 termékkel bohóckodjak, én húzzam le, vagy emlékszem mi a neve vagy nem. Akkor inkább kivárom a sort és csak elpakolok. Úgy vagyok vele, én ledolgoztam a napom, nehogy még itt is dolgozzak.

2023. jan. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
29%
19, a szalagra felpakolni, majd onnan lekapkodni a pénztáros tempójában pont annyi munka.
2023. jan. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!