Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért utálod,vagy szereted az...

Miért utálod,vagy szereted az önkiszolgáló kasszákat?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 21:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
27%

20

Közel sincs annyi munka, ha a pénztáros csinálja.

2023. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

#31

Pont fordítva. Ha magamnak pakolhatok szépen, akkor nem kell még azzal is bajlódnom hogy hogy túrja szét a pénztáros, sokkal könnyebb magamnak rakodni.

2023. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem az önkiszolgáló kasszát, mert általában sokkal gyorsabb és egyszerűbb is, mint a pénztárosnál fizetni.
2023. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
36%
Utálom, mert eddig kivétel nélkül, mindig elakadtam valamelyik áruval és segítséget kellett kérni.
2023. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
43%
Nehéz lehet ha egy önkiszolgáló kasszát sem bírtok kezelni :D
2023. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol az önkiszolgálót választom, ahol csak lehet. Nem kell szóbaállni senkivel, senki sem fogdossa össze az árut rajtam kívül, és senki sem liheg a nyakamba.
2023. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az önkiszolgálót ha:

- kevés árum van, és nem áruvédősök,

- nagy a sor a kasszáknál,

- épp introvertált napom van,

- intimebb dolgot vásárolok.


Inkább sima kassza:

- sok és/vagy áruvédős áru,

- sok "keresgetős" áru,

- telített önkiszolgáló kasszák, ilyenkor a pénztáros gyorsabb.


Alapvetően inkább önkiszolgálót választok, de pont tegnap futottam bele abba, hogy auchanban az önkiszolgálóban többen voltak mint a sima pénztárnál, így utóbbit választottam. Gyorsabb volt.

2023. jan. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
70%

Azért egyre több az önkiszolgál kassza, mert a multik minél kevesebb pénztárost akarnak megfizetni. Csak a hasznuk növeléséről szól az egész.

Ahogy az is, hogy a pénztárosoknak fénysebességgel kell dobálniuk az árut. Mert kevés a kassza, hosszú a sor, és így oldják meg, hogy ne türelmetlenkedjenek az emberek.

Mi meg birkamód tűrjük, és nem elégedetlenkedünk.

Mert a multiknak csak a haszon számít, a vásárlók elégedettsége max addig, hogy ne menjen máshová.

2023. máj. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk az Aldiban nincsenek önkiszolgáló kasszák, nem is voltam oda értük, de rájöttem, hogy néha azért jól jön.

Amikor elutazok valahova, és bemegyek TESCOba, jó, hogy van, és nem kell a bunkó pénztárossal hadakozni.

Ahogy az Aldiban és elkéne néhány, hiába gyorsak a pénztárosok, a flegma-idióta huszonéves kasszáslányokkal a francnak van kedve bohóckodni. Azért az eladók/kasszások nagy része nem az eszéről híres, és még frusztrált is mellé, nem baj, ha nem kell velük érintkeznem.

2023. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Eleinte idegenkedtem az önkiszolgáló kasszától, de egyre inkább preferálom, több okból.

- ahová vásárolni járok, ott általában az önkiszolgálónál vannak kevesebben. Nagyon ritka, hogy várni kelljen, miközben a sima kasszánál mindig kell.

- nem tudom olyan sebességgel lepakolni a kosárba az árut, ahogy a kasszás lehúzza őket, úgyhogy mindig feltorlódnak a cuccok, és kapkodhatok, miközben feltartom a sort. Önkiszolgálónál nincs ilyen.

-Az önkiszolgáló kassza nem húzza a száját, ha húszezressel akarok fizetni, és még nem volt olyan, hogy ne tudott volna visszaadni.

2023. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!