Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire káros a Hell (energia...

Mennyire káros a Hell (energiaital) a szervezetre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kérdéssel jövök hozzátok. Mennyire káros a Hell energiaital a szervezetemre? Egy héten max. 4-et, 5-öt iszok meg. Van olyan nap, amikor nem iszok, de van olyan nap amikor megiszok 2-öt.

2023. márc. 14. 10:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Szinte semmi én napi 5-6ot iszom és semmi károsat nem érzek. Sőt még jobb a kedvem tőle.
2023. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Abban a mennyiségben, amit leírtál, nem különösebben káros. Egy doboz koffeintartalma kb. egy presszókávé koffeintartalmával azonos; kicsit sok benne a cukor.
2023. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen a visszajelzéseket! :)
2023. márc. 14. 11:04
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Napi egy nem káros. Olyan, mint egy kávé.


Na, az első példája káros, és látszik is, hogy nincs baja vele. Napi 5-6 adag koffein majd szépen lassan tönkreteszi a szívét. A drog is jó, mikor használod, csak utána lesz szar. Így alakul ki a függőség és a tartós egészségkárosodás.


Ilyet ne csinálj kérdező!

2023. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
Én lassan 8 éve iszok Hellt de valahogy nem akarok infarktust kapni. Első voltam. Persze ez nem az hogy mindenkinek jó ami nekem. Én birom
2023. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

5


Most még bírod. Cigizéstől sem kap mindenki tüdőrákot, de akik tüdőrákosak lesznek, azoknak 90%-a cigizett aktívan. :)

2023. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Elméletileg minden hozzáadott anyag az egészségügyi érték alatt van.De ha egy nap 5-6 dobozzal megiszol plusz más pl.felvagott,aszpartám jellegű dolgot eszel-iszol a turmix hatás is felerősödhet.Könyebben leszel esetleg rákos.
2023. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
Ott kezdődik hogy mùcukor tehat kémiai vegyszer , aspartam egyéb cukorpotlók karosak a majra vesére jobban mint a kristalycukor . Szénsav salakanyag kilélegezzük, a vérben a szabadgyököket szaporitja a vér oxigénellátását gatolja a gyomorsavat szaporítja . Izfokozók stb adalekok dzinezekek . Ostovasag a kavehoz hasonlitani nert a termeszetes termés közel 1000 év múlttal mig ezek a löttyök a kolával és kamu rostos italokkal pár évtizede rombolnak. Labor kutatási eredmények igazolják ártalmasságát de pár tucat mezei gyakoris statiszikaja biztosan mérvadóbb meg ha Alekosz és Hajdú P issza a tvben akkor nincs is miről beszélni .
2023. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon.
2023. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

1-2 naponta belefér. Én a kamionnal árokban lennék ha nem lenne. A sok felvágottba kenyérbe húsba nincs semmi káros? Minden káros szinte, még a csapvíz is. Teljesen mindegy mit eszel mit iszol mindenben van káros anyag sokáig úgysem fogunk élni sajnos.

Ennyi erővel ne egyél semmit, minden tele van károsító anyagokkal.

2023. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!