Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel lehet leitatni valakit...

Mivel lehet leitatni valakit akit nem lehet?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnonkre semmit ital nem hat. De tenyleg semmi. Se vodka, se sor, se pezsgo, se ezek keverve. Mivel lehetne hatni ra?
2023. márc. 18. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

De ha ő is akarja, ahhor miért ITATNI kell? Az itatás azt jelenti, hogy te veszitek rá valamivel.


Őszinte leszek, elég gyanúsnak tűnik nekem, hogy le akarton itatni valami csajt minél jobban...

2023. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Van pár ritka genetikai mutáció. Az ilyen emberek soha nem rúgnak be, de bele tudnak halni az alkoholmérgezésbe, ne szórakozzatok ezzel. Nekem is van ilyen ismerősöm, az íze miatt néha szokott sört, bort, whisky-t inni, de egy üveg tömény után is színjózan.
2023. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Napalm nevű koktéltól láttam érdekes durva berugásokat. Sör-jäger (v. unicum v. underberg submarine-tól is.
2023. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Zacher tudna ezekről a nem berúgókról mesélni, akiket a detoxikálóban kellett lábraállítani gyomormosással és infúzióval. Nem jó játék!
2023. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
Pálinkával. De csak akkor igyon, ha akar, kényszeríteni aljas dolog.
2023. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!