Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Használsz valamilyen zöldség/g...

Használsz valamilyen zöldség/gyümölcs hálót boltokban?

Figyelt kérdés

Nem mintha bárkit figyelgetnék, de én soha nem látom, hogy használnának az emberek. Én most akarok elkezdeni, de félek, hogy furán néznének rám emiatt, de próbálkozom kicsit környezettudatosabb lenni.


Ilyesmire gondolok:


[link]


2023. ápr. 3. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Használok
Nem használok
23 szavazat
 1/6 anonim válasza:
100%
Nyugodtan használj, nem fognak furán nézni, senkit nem érdekel. És egyébként is, melyik fontosabb számodra, a környezetvédelem vagy hogy idegenek a boltban mit gondolnak rólad? Csináld csak úgy ahogy szeretnéd :)
2023. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostantól muszáj leszek, mert a Tescóban megszűnt az ingyen zacskó. Nem örülök, nem tudom, hogy nem néznek-e majd pl ferde szemmel rám azért, mert előszedek valamit a zsebemből, táskámból...
2023. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, régóta saját készítésű tüllzsákokkal járok, sehol sem néznek miatta hülyének (és mivel látszik rajtuk, hogy házi varrmányok, sehol sem gyanúsíthatnak azzal, hogy helyben loptam őket). Láttam már olyat is, aki átlátsztalan vászonszatyorban pakolta fel a cuccait a szalagra, és azt sem kifogásolta senki. Egyébként sincs értelme azzal foglalkozni, hogy mit gondol rólad a melletted álló vásárló vagy a pénztáros. Ahogy kilépsz a látóterükből, elfelejtik, hogy valaha is ott voltál.
2023. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 harebell ***** válasza:
100%
Én ha kaptam is bármilyen visszajelzést, az mindig pozitív volt. De amúgy meg semmi jelentősége, ebben végképp nem azt kell nézni, hogy kinek tetszik és kinek nem :)
2023. ápr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet is, anyósom által horgoltat is, máshol (pl. kenyérhez) kapott zacskót is - pont leszarom ki mit gondol.
2023. ápr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csam azt használok. Nem neznek rád furán, és büszke lehetsz magadra, hogy teszel valamit a környezetért.
2023. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!