Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha friss húst vásároltam...

Ha friss húst vásároltam aminek a lejárti dátuma tegnapelőtt volt, de a hűtőben tartottam máig, nincs rossz szaga, szerintetek még ehető?

Figyelt kérdés
2008. jan. 9. 06:25
 1/4 anonim válasza:
0%

Remelhetoleg nem komolyan kerdezed ezt a terhesseg kategoriaba.......szerinted eheto...szerinted kinek tettek oda a lejarati datumot? a szomszednak?

Dobd ki!!!!!

2008. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Nos,egy apró tanácsot fogadj meg,az a fajta hús,ami be van fóliázva,és rá van írva,h meddig jó,nem hiszem,h belefér a friss kategóriába.Ha frisset akarsz,akkor egy nagyforgalmú hentesnél vedd meg,ne egy műanyagtálcás helyen.Amúgy,ha nem látod romlottnak,és van kedved kísérletezni,miért ne.végülis egy hentesnél sincs rásütve,h meddig eheted meg.De gondolom nem több napja érleled a hűtőben.Mert azért három napnál tovább nem tanácsos ilyet eltartani.A szavidőről pedig annyit,h nevelőanyám is vett már dátum előtt bezöldült húst...

Ah a putricigányok mondják:"Jól meg kell főzni és kimegy belőle a baj!"

2008. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem úgyis látod rajta hogy jó -e még.ha nyálkás büdös akkor dobd ki.én vettem már 2 napja lejárt joghurtot tejet nem volt semmi baja.
2008. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nekem azt tanították,hogy a szavatosság csak azt mutatja meg, hogy a terméknek addig az idöpontig olyan minőségünek kell lenni mint az első napon.Vagyis ez csak egy körülbelüli időpont. Egy -két napig biztos jó azután a dátum után.

Én is vettem már ilyen húst.Igaz én a fagyóba tároltam,de annak sem volt semmi baja.

2008. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!