Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet törölni a NO...

Hogyan lehet törölni a NO SALTY oldalról receptet?

Figyelt kérdés
Beválogattam a legszimpatikusabbakat a "saját receptkönyvbe", de kipróbálva volt olyan, ami nagyon nem ízlett. Hogyan tudnám törölni a többi közül?
2010. nov. 15. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Én a NO SALTY-val alapból nem próbálkozom, mert hihetetlen gagyi recepteket írnak le, vagy az arányok nem stimmelnek, vagy a készítés módjából hagynak ki fontos részeket.A megjegyzésekbe régebben írtam véleményt, módosításokat, de most már ilyesmivel se strapálom magam.

Kérdésedre a válasz: szerintem a saját profilon nézz körül, ott biztos van rá lehetőség a receptek törlésére.

2010. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

a kérdésre sajna nem tudok választ.. de az első hozzászólóval nagyon nem értek egyet!

2 éve kezdtem el főzni/sütni totál konyhai analfabétaként és olyan sütiket/kajákat csináltam a családomnak hogy teljes elismerésben részesítenek! mind nosaltyról, és teljesen aszerint..

2010. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Utolsónak: szerencséd volt.

nem így nekem pl kelkáposzta főzelékkel; azt írja, hogy rakjam fel a káposztát meg a krumplit egyszerre, majd fél óra múlva rántsam be.A káposzta negyed ór alatt megpuhult, a krumpli sz*rrá főtt, mikor berántottam bébiételszerű lett az állaga.De van még pár baki a tarsolyomban, amikor a leírottak alapján csináltam valamit..Inkább hanyagolom az oldalt, sztem a kérdező se véletlenül vetette fel a témát.

2010. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!