Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a sok...

Miért van az, hogy a sok bunkó proli (fiatal meg felnőtt is) meg nem enne soha egy jó zsíros kenyeret, vagy egy kis szalonnát, nekik csak a hamburger kell, meg hasonló műanyag szarok?

Figyelt kérdés
Ezek ennyire bunkók, hogy nem veszik észre mi az olcsó, finom, egészséges, laktatós kaja? :P
2010. dec. 2. 00:27
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
29%
ha úgy vesszük, a bigmac is zsíroskenyér, csak éppen szórtak rá egy kis vegetát.
2010. dec. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

mert nincsenek hozzászokva ezekhez a kajákhoz.

Én munkába mai napig szendvics meg főtt kaja után kolbász hurkát szalonnát szoktam vinni sőt még tepertőt is nem egyszer vittem meg zsíros kenyeret hagymával :D.Akikkel dolgoztam mind azt mondta fúj mit eszel,nem enném meg,én meg azt mondtam rá hogy én meg azt nem enném meg amit ti esztek :)

2010. dec. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Szeretem a hagymát,de nem munkaidőben..mert elég büdös.Sajnos sokat sem ehetek,mert ég a gyomrom tőle..A szalonna ma már nem olcsó kaja,SŐT! Én a szalonnát soha nem szerettem,így nem is eszek ilyet..Attól hogy hamburgert eszek még nem vagyok bunkó proli...Bár ritkán eszek hamburgert,de elmegyek egy mekibe ha úgy van kedvem..

Inkább az a bunkóság,hogy leszólod a másikat azért mert nem azt szereti amit te...Istenem,milyen kicsinyes ember vagy ....

2010. dec. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem feltétlenül attól lesz valaki neveletlen tahó takony proli, hogy csak hamburgert eszik...attól maximum bélrákos lesz a későbbiekben.
2010. dec. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciál a hambi jobban izlik, pedig tudom, hogy műkaja.
2010. dec. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindenkinek joga van nem szeretni bizonyos ételeket, etől nem lesz bunkó, vagy proli.

2. Lehet hogy szeretik a zsíros kenyeret, csak nincs a homlokukra írva. És attól h szeretik a szíros kenyeret, nem csak azt lehet enni...

3. Majd ha a munkaidőben öt percre kiugorva azt találom, hogy a sarkon Meki helyett Zsíros Kenyér Büfé nyílt, vagy a City Burger elkezdett zsíros kenyeret árulni, akkor meggondolom, hogy esetleg azt eszem.

4. Természetesen hagyma nélkül illik enni bizonyos napokon-szituban, mert az, aki emberek közé megy, de előtte behagymázik, az tényleg bunkó.

5. Arról ne is mondjak semmit, hogy az mennyire bunkó proli dolog egy tizes skálán, ahogy feltetted ezt a kérdést.


Igen, te vagy az órákulum, ó urunk, amiért zsíros kenyeret eszel. Szánalmas. Neked meg lazítanod kéne megtanulni, mert agyérgörcsöt fogsz kapni :)

2010. dec. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Szerintem nem szabad áltelánosítani. Én 25 éves vagyok, de előbb eszem zsíros kenyeret, mint hamburgert. Vagy egy fincsi töpörtyűt jó zsírszalonnából frissen kisütve... Aztán lehet, hogy koleszterinmérgezésben halok meg.
2010. dec. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

1. helyesbítenék: a "proli" kifejezés proletár-t jelent,vagyis a társadalom alsó szintjén lévő nincstelen munkást.

szlengben: "ipari jellegű város lakótelepi övezeteiben élő, külső megjelenésében, gondolkodásmódjában, viselkedésében közönséges, igénytelen, szembetűnően műveletlen,alacsony helyzetű személy."

mo-n már nincsenek ipari városok;a hamburger divatja főleg az értelmiségiek körében dívik.


2. az utcákon 3 féle étkezdét látsz főként: hamburgeres, gyrosos,kínai. elvétve van más.


3. talán odahaza a kedves szülő is szégyelli, ha zsíroskenyeret v. szalonnát eszik a család, hisz az nem "úri" kaja. példát pedig a szülő mutat.


4. nem védem a hamburgert, de ÁNTSZ által szigorúan ellenőrzött pl. a meki. elkészülés után minden csak pár óráig árusítható, utána kuka.kínainál kiírás: elvitel után max 1 órán belül fogyaszd.(otthon még a 2-3 napos kaját is felfalod)

ha bemész a henteshez, fogalmad sincs,honnan szerezte a húst, és milyen trutymóval etették a disznót (netán növekedési hormonnal...)

a hamburger inkább irreálisan drága, és 1 óra múlva kopog a szemed.


5. ha a műkaját evő elmegy pl. egy kiránduláson borpincébe, tuti zsíroskenyeret fog enni hagymával, és nem érdekli, ki mit szól az utcán, mert ilyen helyen ez így szokás. de eldugott kiskocsmákban sör mellé is fantasztikus


6. lehet, hogy bunkóság hagymát/fokhagymát enni, ha emberek közé mész.


szagoltál már alkoholista hajléktalant, aki hónapok óta nem fürdött, saját szarában-húgyában fetrengett az utcán, a rohadó lábán pedig a nyüvek lakmároztak és folyt a mocskos trutymó a nadrágjából????

volt szerencsém hozzá, és másnap boldog voltam,amikor a buszon az előttem lévőnek fokhagymás kolbász-szaga volt...


lényeg: attól, hogy nem eszik meg valamit, másképp él, még nem kell leszólni a másikat. amíg törvényt, erkölcsöt és emberi ízlést nem sért, addig ez a saját döntése, hogyan él. nem biztos, hogy jó, de az ő élete.

7. zsír összetétele: gliceridek és lipoidok. minden kaján előírás feltüntetni az összetevőket. ha ezt olvasom, a zsír is rémisztő vackokkal van tele. (ld: C vitamin= aszkorbinsav.ez a hivatalos neve, és sav,ami a köztudatban maró hatású.)

2010. dec. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

proli? bunkó?

Csak azért mert nem eszik zsíros kenyeret vagy/és szalonnát?

Szánalmas vagy :S

2010. dec. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Basszus ne te találd már ki, hogy mit kell másoknak enni. :S

Fúúú! Majd azért eszek zsíros, hagymás, pirospaprikás kenyeret, mert te azt akarod. :S :P


És még te lennél megsértődve, ha a "sok bunkó proli" leparasztoz, amiért te élteted a zsíros deszkát. Pff!


Különben szeretem, és eszem is ha van igazi, nem fóliában termett paradicsom hozzá, meg friss, puha fehérkenyér. :)

2010. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!