Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó bólé recept?...

Szerintetek ez jó bólé recept? Esetleg saját, bevált karácsonyi bóléreceptek?

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki egy oldalról, szerintetek finom?

6 db narancs

1 db citrom

15 dkg cukor

1 dl konyak

1l fehérbor

1/2 l vörösbor

1 üveg pezsgő

(ez kb hány embernek elég? Fent azt írták, hogy egy nagy bóléstálnyi)


Szeretném meglepni a családot egy bóléval. Mit gondoltok? :)


2010. dec. 7. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik ez a recept, talán egy kis szegfűszeget meg egy darabka gyömbért tennék még bele.

az biztos, hogy jó ütős lesz:))

2010. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és szerintem 4-5 ember hangulatba jön tőle:))
2010. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Még sosem csináltam bólét, de a család megérdemel egy kis különlegességet. :)

Azért kíváncsi leszek, mit szólnak hozzá az "öregek" :D xD

2010. dec. 7. 11:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi kb 9-8-an leszünk. Duplázzam meg az adagot, vagy csak növeljem meg valamennyivel?
2010. dec. 7. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:

ha rám hallgatsz, duplázd meg, mert a bóléra, úgy rájárnak az emberek. legyen inkább több egy kicsit, mint, hogy idő előtt kifoggyon.

sok sikert. irigylem a társaságodat:))

2010. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :D:D
2010. dec. 7. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz ez a recept! :S Én mindig csinálok bólét, de tudomásom szerint a narancs rohadtul keseríti. És ez a recept csak narancsot ír! Én a helyedben barackból, banánból, és mandarinból csinálnám. A citrom oké.
2010. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha a narancsot rendesen megpucolják, a fehér részt is eltávolítják, vagyis kifilézik, kizárt dolog, hogy keserű legyen.aztán ott a cukor, a finom italok... szóval nem gáz az a recept.
2010. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!