Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tesznek pontosan a bermudába?

Mit tesznek pontosan a bermudába?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Azt, amit a nadrágokba szoktak...
2009. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ja, hogy a koktélba!:D Bocs, előbb nem vettem észre.


ROYAL BERMUDA

6cl rum

1 citrom leve

1 mokkáskanál méz

1 csep Cointreau

Shakerben jól összerázzuk.


Első válaszoló.

2009. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én pontosan a bermuda melegszendvicsre gondoltam. :)
2009. febr. 3. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nincs megszabva, hogy mi kerüljön bele, csak az alakja miatt ez a neve. Bár lehet butaságot írok...

Nekem is van ilyen sütőm és kedvem szerint teszek a szendvicsbe savanyúságot, hagymát, melegszendvics krémet. Bár mi nem eszünk húst, de lehet szalámit, kenőmájast stb.

Régebben ettem már kenőmájas-vegyes savanyúság párost! Az finom!

2009. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hogy pontosan mit tesznek bele, mert kismama vagyok és szinte mindig azt kívánom. Többet is meg tudok enni, de így, ha hamburgerezőbe veszem, túl drága és szeretném itthon elkészíteni, ugyan azt, amit árulnak. Így olcsóbban is kijönne.
2009. febr. 4. 11:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az előző vagyok. Nem tudom, ott mit tesznek bele kb? Valami krémet? De szerintem megmondják a kajáldában is. Mondd nekik, hogy annyira finom, ez és ez van benne? Majd mondja utána, hogy igen, meg ez és ez!

Jah, gratula! Én is kismama vok! :)

2009. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is Gratulálok Neked! Hány hetes vagy? Én 11 múltam. Már kérdeztem a kajáldába is, de ők is így kapják készen, csak belerakják a sütőbe és kész. Én is arra lennék kíváncsi, hogy milyen krémet, milyen husit raknak bele, próbáltam már úgy is, hogy vettem metélőhagymás vajkrémet és reszeltem bele párizsit, de még mindig nem az igazi. :S
2009. febr. 4. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 10 hetes vagyok. Már most a bermudával kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni. :(

Lehet egészségesebb lenne, ha magad készítenéd még így is, kísérletezve!

Kellemes babavárást!

2009. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!