Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Honnan érdemes tortát rendelni...

Honnan érdemes tortát rendelni, Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok jó cukrászdát, ahol szerintetek finom tortát készítenek. Nem az ár a fontos, hanem a minőség. Csak ne a Daubner legyen.
2011. jan. 24. 05:50
 1/10 anonim válasza:
2011. jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Európa Cukrászda. (Barackos túrótorta... nyam-nyam...)

[link]

2011. jan. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nándori cukrászda a Ráday utcában. A legjobb!
2011. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Pedig a Daubnernél jobbat nem találsz. Mindenhol máshol ázott tésztákra, keményített krémekre és iszonyúan édes cuccokra számíthatsz.

A Nándoriban is csak 2 dolog ehető: a Nándori szelet az fantasztikus, de nagyon drága és a szilvás pite is jó.

2011. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig a Nándori a legjobb.
2011. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a westend oldalaban van egy nagyon jo cukraszda, az ut tul oldalan. Nem olyan draga, es finom is. Vagy sugarshop-bol rendelj. Ott isteni, de nagyon draga..viszont szep a torta.
2011. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én decemberben ettem egy nagyon finom csoki tortát, nem édes, szar vajkrémes, hanem keserűcsokis, puha finom kakaóstésztás USA-torta néven. Nem olcsó (máshol sem).

15 szeletes 5400,-. Aki evett előle karácsonykor mindenkinek izlett, tudom ajánlani. A Thököly u. 176-ban van a MIXR pizzériának egy cukrászdája, azt hiszem csak rendelésre csinálják. Mmmm most is jó lenne.

2011. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Daubner big like...:D:D:D:D
2011. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket!

Izlések és pofonok. Nekem a Daubner többszöri próbálkozás után is csak egy csalódás. Ár és érték? Na ez az, ami náluk abszolut nincs arányban. Náluk egy sütemény vagy torta kimerül abban, hogy jó geil. A második falat után már nem is érezni mást, csak a tömény édes ízt.

2011. jan. 24. 10:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg ezt.Nekem rendeltek már innen anyuék :)

[link]

2011. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!