Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten a Petőfi-híd...

Budapesten a Petőfi-híd környékén ajánljatok jó cukrászdát légyszíves?

Figyelt kérdés

Újak vagyunk erre felé, és sajnos nem ismerünk jó cukrászdát. A lényeg, hogy ne csupa műanyagból gyártsák a sütiket, hanem rendes tojásból keverjék a habot stb.


Tudom, hogy a finom is relatív, de egy jó cukrászda biztosan finomabb, mint egy tescos valami. Ismerjük Pilisvörösváron Emiléket, Szolnokon a Zagyva cukrászdát, valami hasonló ízvilágút keresünk.


2011. márc. 8. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hááát, minden relatív.

A Petőfi hídtől a Blaha felé van egy cuki, pont a Baross utcai villamos megállónál. Ez talán a hídtól visszafelé a 3. megálló. (Talán még belefér a híd környékébe...)

Hókristály vagy Kristály a neve, most pontosan nem ugrik be. Rég jártam ott, kb 5 éve, de finom sütik voltak ott, akkor. A kedvencem a rácsos szilvás volt :)

Egyszer ki lehet próbálni :)..legfeljebb többet nem mentek oda, ha nem megfelelő.


Üdv!

2011. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rákerestem:

kristály cukrászda

[link]

2011. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Az még belefér, ha tényleg finom. mondjuk nem egy szelet sütit vennék, hanem egy egész tortát, azt már kicsit gázabb elosztogatni. :)

2011. márc. 8. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nándori :)
2011. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!