Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni evőpálcikát...

Hol lehet kapni evőpálcikát Budapesten?

Figyelt kérdés
Lehetőleg budán...de mindegy :D köszi a válaszadóknak előre is
2009. febr. 22. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. van egy anime bolt a Kálvin téren, de szinte mindenhol kapsz, ahol edényt árulnak. Legvalószínűbb hely az Ázsiacenter.
2009. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én minden kínai étteremben látok 50-100 forintért a pénztár mellett, én is ott veszem :)
2009. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Tescoban tudsz venni,kb 250-300Ft egy csomag,azt hiszem,hogy tíz pár.
2009. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ideje nagyon divatba jött és kb mindenfelé kapni :) Tesco, Terebes (aj, lehet, nem jól írom...) boltokban például nagyon szép, díszeseket is lehet! Én 8 éve gyűjtöm őket, ha nincs száz pár, akkor egy se :D A legszebbeket mondjuk Japánból és Kínából kaptam, ajándékba.


No de: Mammutban is vettem anno nagyon szépet, de mint írtam, ma már sok helyen lehet kapni, sok félét. Kinézetre nekem a szép hosszúak tetszenek de enni szerintem jobb a röviddel, de ez biztos, hogy ember függő, de mielőtt veszel, és ha nincs becsomagolva, fogj többet a kezedbe...

2009. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kínai büfékben lehet kapni.Nekem van.Pl a határ útón lehet kapni ahol az Europark van.Ott a piros kis boltokban van egy kínai büfé.80 ft egy db.
2012. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!