Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Keresem a receptjét a narancso...

Keresem a receptjét a narancsos Piroska szörpből készült üditő italnak. Le írná nekem valaki a receptjét? Köszi.

Figyelt kérdés
Régen föztünk narancsos Piroska szörpből üditőt, 1 üveg szörből lett vagy 9l üditő. tudom hogy kellett bele cukor meg citromlé, de nem tudom az arányokat. Ha tud valaki akkor légyszi segítsetek megtalálni a receptjét, mert ez így egy elég gazdaságos megoldás lenne. Előre is köszönöm!
2011. ápr. 5. 11:34
 1/1 Kredit81 válasza:
Itt a recept: 1 üveg Piroska szörp, 0,5 l citromlé, 0,5 kg cukor, 8 l víz. 1 liter vízbe bele tenni a 0,5 kg cukrot, csak annyira melegíteni, h elolvadjon benne. Utána belekeverni a többi hozzávalót és már kész is :)
2015. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!