Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit észrevétl...

Hogyan lehet valakit észrevétlenül leitatni?

Figyelt kérdés

Nem akarok semmi rosszat tenni senkivel, félre értés ne essen. Csak azt szeretném megtudni hogy az egyik ismerősöm hogy viselkedik ha iszik. Ha tudja hogy alkoholt is fogyaszt egyértelműen rájátszik, egy pohár bor után rohangál, feltűnősködik hogy ő mennyire részeg.. Ezért szeretném megtudni, hogy ha nem tudja hogy alkohol is van a poharában milyen lesz. Csak elég jellegzetes íze és illata van a töményebb alkoholnak, amibe meg kevés van, például a sör, abból sokat kell inni.

Tippetek nem lenne, hogyan kellene úgy keverni az italokat, hogy ütős legyen valamennyire de ne lehessen kiérezni?


2011. máj. 11. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Számomra eddig talán a vodka-pezsgő-energiaital volt a legütősebb ital amiben nem nagyon érezni az alkoholt, de a vodka azért kicsit érződik benne. Viszont ha csak pezsgőt és energiaitalt kevernél (sok energiaitallal), akkor talán elnyomja a tuttifrutti-íz azt a kevés alkoholt. Bár valószínűbb hogy azért észreveszi.
2011. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak. Az egyértelműen alkohol. Bár mivel elég jól üt, ezért tényleg meglepetésként érheti, így tényleg ellenőrízhető lenne a hatás.


Az én ötletem viszont a következő:

Tegyél naracslébe vodkát, akkor kevésbé érezni, hogy mennyi a tényleges alkoholtartalom, így könnyen összehozható egy ütős pia.

2011. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, a vodka-pezsgőre értettem, hogy egyértelműen alkohol. Az energiaitalos dolog jónak tűnhet. (bár a szakemberek szerint nem javasolt alkohollal keverni az energiaitalt, de ennek ellenére a kocsmákban mégis árulnak ilyen koktélokat)
2011. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a vodkás narancs jó lehet, mert én is szilveszterkor mintha sima narancslevet ittam volna csodálkoztam is kicsit :)
2011. máj. 13. 19:55
 5/5 anonim válasza:
Berenzen-t itass vele. Női pia, olyan mint valami gyümölcslé.
2011. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!