Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten élek. Olyan csirkét...

Budapesten élek. Olyan csirkét szeretnék enni, ami napon és fűben nevelkedett. Hol vehetnék ilyet?

Figyelt kérdés
de tuti ilyet és nem ugyanazt a kényszerneveltet háromszoros áron... bocsi, csak már elegem van a csalókból!
2011. máj. 30. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Vagy:költözz el,

vagy:keress egy kellemes kis falu, meg egy udvart ahol vannak csirkék,és vegyél egyet-kettőt a háziaktól.

2011. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is erre vágyom, de még nem találtam meg a megoldást. :(
2011. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tudod milyen izu am az a falusi csirke?Kemeny ragos husu,rogton megerzed h nem bolti,en szoktam kapni mamatol hazi csirket,en is mindig oda voltam a hazi csirkeert,szuper huslevest lehet belolle fozni.Azert megmondom neked,h en nem annyira szeretem a husat,mert szaraz,es nehez megragni,mivel h elszoktam mar tolle,de tudom h sokkal egeszsegesebb.
2011. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A falusi csirke NEM kemény és nem rágós! Csak nem esik azonnal szét,mint a tápos csirkék húsa. Ízben össze sem lehet hasonlítani a két csirke húsát.

A tyúk húsa lehet kemény,és ha nem főzöd meg rendesen,akkor rágós.

Menj le egy Pest környéki kistelepülésre,ott a piacon vegyél több csirkét,és fagyaszd le.

2011. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy piacon , néniktől érdemes csirkét venni. No persze, akkor neked kell levágnod, megkopasztanod, és feldolgoznod. Valamit valamiért.


Üdv!

2011. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 12,10-nél a csupa zöld kezecske!!!!

Egyébként ha ügyes vagy, csak egyszer kell a pucolással bajlódnod, szokták ők az úgy is, hogy rendelésre fel is pucolják az előre megbeszélt időpontra. Nálunk legalábbis van ilyen gyakorlat is. Ez nekik is jobb, mert nem kell kiülniük vele a piacra és tudják, hogy érte megy a vevő.

Csak ha először vásárolsz, nézz a tolluk közé, azt vedd, amelyiknek legsárgább a bőre és a lába. Beszélj vele a későbbi esetleges 5-6 db. (vagy akármennyi) további megvásárlásáról. Ha benne van, cseréljetek rögtön telefonszámot!

2011. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy macerásabb és lehet, hogy más íze van, de nekem fáj a fejem az antibiotikumozott hústól. Ha meg nem eszem húst, hanem több szénhidrátot, akkor elhízom.
2011. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!