Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van valahol Budapesten (belvár...

Van valahol Budapesten (belváros, Margit, Teréz, József körút, Nyugati? Deák? ) jó beülős kávézó, teaház vagy cukrászda?

Figyelt kérdés
Holnap találkozok barátnőmmel, be szeretnénk ülni valahova napközben beszélgetni egy jót, meg közben gondolom valamit rendelnénk is, egy kávét, teát, forrócsokit, vagy hasonlót. Esetleg péksüteményt vagy pizzát, viszont sajnos nem ismerem Bp-t eléggé ilyen téren. Tudnátok ajánlani erre alkalmas helyet, ahol az árak is viszonylag normálisak?
2011. jún. 6. 23:10
 1/7 tetro ***** válasza:
deák tértől elindultok befelé a Király utcán. körülbelül 300-400 métert mentek, balra van egy teázó, én ott is szoktam ücsörögni néha, és az egy elég kedves hely
2011. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tele van a város ilyenekkel!!!csak ilyenekkel van tele!!! biztos találtok valamit:D
2011. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
üllői úton mentsvár, vagy harmadik megálló.
2011. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

uhh, harmadik, a mentsvár az egy késdobáló. nem mintha nem ültem volna még ott, de a kérdező egy nyugis kávézást, sütizést szeretne, nem egy füstös pincében rohadni.


a körúton elég sok a kávézó-cukrászda.

üljetek fel a villamosra, és láttok valami szimpit, akkor szálljatok le :D

2011. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló: nagyon kellemes meglepetés volt az a teaház, valóban nagyon hangulatos!
2011. jún. 9. 18:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, sok hasznos helyet említettetek meg:)
2011. jún. 9. 18:04
 7/7 tetro ***** válasza:
:)
2011. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!