Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol vásárolhatok egyforma,...

Hol vásárolhatok egyforma, kisebb méretű, viszonylag dekoratív befőttes üvegeket, nem túl drágán?

Figyelt kérdés
Lekvárt, befőttet, savanyúságot és fűszerolajat szeretnék ezekbe az üvegekbe tölteni. :)
2011. jún. 14. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A kisebb méretű üvegeket én mindig félreteszem magamnak, így van otthon. Mustáros, tormás, paradicsomos, kis lekváros, stb.

Ha van hasonló habitusú ismerős, kérdezz rá, hátha van neki feleslegben. Esetleg kisgyerekes ismerőstől lejmold el a babaételes üvegeket.


Dekorálni te magad tudod a legkönnyebben, akár kis sapkát csinálsz a tetejére valami csini szövetből, akár festesz rá üvegfestékkel valami mintát.

Praktikában láttam olyat, ahol a befőttes üvegekre só-liszt gyurmából kis gyümölcsöket csináltak, kifestették, és fellógatták egy madzaggal, jellemzően olyat, ami benne van.

2011. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már körbekérdezgettem, de sajnos vagy ki lettek dobálva, vagy szintén fel akarják használni hasonló dolgokra... :(

Nekem pedig viszonylag kevés ilyen üvegcsém van. Azt hiszem 2-3 tormás, de semmi több.

2011. jún. 14. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:

a minap (9-én) egy hölgy ajálgatta is a bébiételes üvegjeit. Bp-i.

írd be baloldalt az alsó keresőbe, hogy bébiételes üveg, és kijön a kérdés.

üdv.

2011. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! ma láttam a tescóban négyes csomagolásban kb 400 milis helyes csavaros üvegeket. 360-ft körül volt a négy darab.

utána a spárban láttam ennél egy kicsit kisebbet, 80 ft. körül volt darabja, de tető nélkül. mellette voltak tetők, azt nem tudom mennyibe kerülnek.

szóval léteznek kicsi befőző üvegek is.

üdv.

2011. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:) Köszi köszi köszi!!!

Nekem olyan 250 -300- 400 milisek kellenének, de ennél nagyobbak nem. :) Megnézem ezekben az üzletekben!

2011. jún. 15. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!