Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nincs tutti-frutti ízű...

Miért nincs tutti-frutti ízű szénsavas (koffein és taurinmentes) szénsavas üdítőital?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert nem gyártanak.

Mondjuk lehet, hogy valahol mégis, de én még nem láttam ilyet. Gondolom nincs rá igény.

2011. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lenne. A tutti frutti íz miatt szeretem az energia italokat. De csak a márkás jó minőségűeket. Ezeknek az olcsó sz@roknak már nincs jó íze.
2011. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. A kedvencem a Burn és Red Bull, azok nagyon finomak, viszont nem akarom koffeinnel turbózni magam, csak azért, mert néha megkívánom az ízét.
2011. jún. 21. 12:11
 4/5 anonim válasza:
A pölöskeinek van tutti frutti izű higítós szörpje, a Bubble Boy. Ízre nagyon finom, hasonlít az energiaitalra ha szódával van higítva, de sajnos szukralóz tartalma miatt nem igazán egészséges
2019. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régi a kérdés, már nem iszom ilyeneket, sőt 100%-os gyümölcsleven és teán kívül semmi üdítóitalt, de azt gondolom, hogy aki ilyet iszik, nem nézi, hogy egészséges-e vagy sem. (Bár személy szerint úgy gondolom, hogy ami full cukor, az még minidg jobb, mint ami félig cukor, félig valamilyen mesterséges édesítőszer.)
2019. márc. 5. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!