Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mikor van a kovi ubi szezonja?...

Mikor van a kovi ubi szezonja? Lesz olcsóbb?

Figyelt kérdés
Most 190 ért láttam /kg, szeretnék majd eltenni, várhatom még, hogy olcsóbb lesz?
2011. júl. 2. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem túl drága... Legalábbis itt nálunk. Én a második 5literes üveggel rakok/raknék el épp, csak elég pocsék az idő... Remélem azért kb 1 hét alatt jó lesz :)
2011. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és 19/L, ha ez fontos.
2011. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kor nem számít :), ja én meg nem írtam, hogy nem kovászosan szeretném eltenni, hanem simán savanyúnak, csak ha azt írom, hogy kovi ubi, úgy mindenki kapásból tudni fogja.
2011. júl. 2. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem én :) Megkérdeztem közben édesanyámat is, együtt vettük, és jól emlékeztem... Nálunk (megyeszékhely) a piacon drágább jelenleg.
2011. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hááát a "kovi ubi" meg a savanyú/csemege uborka messze nem hasonlítanak egymásra. a kovászos uborka szezonális finomság, most kell csinálni, amíg lehet.

savanyúságnak még ráérsz eltenni, bár olcsóbb akkor sem lesz az eltenni való uborka.

ha később teszed el télre, tovább lesz finom ropogós az uborkád.

2011. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem lesz még olcsóbb, augusztusban.
2011. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Fény utcai piacon ma asszem 150 Ft/kg volt, amit láttam.
2011. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!