Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hany eves kortol lehet energia...

Hany eves kortol lehet energiaitalt inni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 10:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

nemtom, de azt se, hogy mi a jó benne. tiniszokás. pff.

hogy ébren tart, meg feldob. egy nagy francokat.

inkább megiszok egy pohár 100 %-os gyümilevet, többre megyek vele ;)

2011. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
40%

18at be kellene tartani mert olyan anyagok vannak benne amik gátolják az fiatal szervezet agyműködését illetve káros hatással vannak a növekedésre.

Az más kérdés hogy nap közben az iskolában miért is lenne szüksége egy olyan valakinek energia italra aki ugye el se volt még fáradva igazán és kemény munkát se végzett még életében...

2011. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
É azért iszom mert szeretem az ízét és már nem vagyok tini :) egyébként szerintem mint a kávét 15-16 évesen. az alatt nem nagyon ajánlanám.
2011. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
koszi szoval akkor 15 a minimum ok koszi mindenkinek!!
2011. júl. 16. 11:27
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
nincs leírva sehol, hogy hány éves kortól lehet.
2011. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is ittam energiaitalt meg kávét is. Az energiaitalt már nem iszom egyáltalán, mert borzalmasan hizlal, vagy ha nem akkor meg szintén nagyon káros mesterséges édesítők vannak benne.

A kávé sose tett jót a gyomromnak, egy egészségügyi problémám miatt az orvosok mindenképp azt javasolják, hogy azt se igyam.


3 műszakban dolgozom, ahol oda kell figyelni, és mindenképp kell valami serkentő. A gyógyszertárakban kapható Coffein tabletta, ami ugyanazt tudja mint a kávé, csak nem árt a gyomornak. A DM-ben meg van olyan tabletta, amiben minden benne van (koffein, taurin, B vitmainok), mint egy energiaitalban de legalább cukor meg édesítő nélkül. Én ezeket használom.


Régebben, mikor egy műszakban dolgoztam, nem volt szükségem semmi ilyesmire.

2011. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
15 éves kor alatt egyáltalán nem javasolnám az energiaitalt. A felett is csak nagyon mértékkel. Alkohollal inni tilos!
2011. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%

ma 11:34


Hát ezt bebuktad, rajta van Magas Vérnyomásban szenvedőknek, Terhes anyukáknak és 14 éves kor alatt nem lehet.

2011. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
A csecsemőnek már az anyatej is energiaital.
2011. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
71%
18+
2011. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!