Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hűtés nélkül ehető még a...

Hűtés nélkül ehető még a másnapos tészta?

Figyelt kérdés
Anyám pl másnap evett az egyik tésztából, és utána hatszor hányt, romlott volt már. Ezek után alig merek a tésztából enni, bár nincs furcsa szaga...
2011. júl. 18. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen melegben??? Te jó ég, hát semmi nem áll el pár óránál tovább.
2011. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát Anyud reakciója a tésztára is azt bizonyítja, hogy nem ehető... Mi ilyenkor mindent pakolunk be a hűtőbe, amint kihűl.
2011. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
dehogy eheteő, ki nem próbáld!
2011. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már késő. Ha romlott volt, akkor mikor jelentkeznek a tünetek? Bár máskor is ettem másnapos tésztát, és semmi gond nem volt vele.
2011. júl. 18. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért kellene a baktériumos romlott tésztának szagának lennie? Tojás is van a tésztákban általában, elég veszélyes játék.
2011. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Én a múltkoriban romlott narancslét ittam... dobozból egy húzásra... jó pár órával, tán fél nappal később hánytam tőle... mondjuk akkor egy éjszakán át.

Anyud mikor lett rosszul tőle? Ahhoz tudod viszonyítani, hogy Te mikorra várd...

2011. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pont holnap kezdődik egy tanfolyam, szóval nem szeretném... :/ Egyébként anyám csinálta még meg nekem vacsorának... pontosabban ő dukmálta rám, hogy hogy merészelem meghagyni.

Egyébként az én tésztám tojásmentes, mivel lisztérzékeny vagyok, és ezekbe tojást sem nagyon szoktak tenni. Megnéztem, és ebben sincs.

2011. júl. 18. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

lehet, hogy erősebb a gyomrod, majd az éjjel kiderül...

reméljük nem lesz komoly bajod.

2011. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!