Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Első sörözésem lenne ma....

Első sörözésem lenne ma. Mennyire "rúghatok"be a narancsos sörtől? 17/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 10:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
52%
pont annyira, mint a hagyományostól
2011. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
18%
sör nem nőies!!! Láttál már nőt sörözni?? sztem tök gáz..mi a diszkóban mindig az ilyen "sörözős" csajokon röhögünk...
2011. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
2%-os, ha megiszol 3-4-et akkor megérzed már, én már kipróbáltam a narancsost, olyan mint a fanta és olyan lóhúgy utóíze van, akkor inkább már a citromosat kóstold meg.
2011. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:

adok 1 használható választ:

fogalmunk sincs.


csak addig igyál, amíg nem érzed a hatását. utána pár dologtól függően fog alakulni az állapotod.


egyik legmeghatározóbb hogy a környezet belekényszerít e a következő körbe, tehát hogy józanon vagy részegen tovább fogsz e inni

de hozzájárul még az alkohollebontóképesség, ami általában testsúlytól és öröklöttésgtől függ, vagy például az alkohol bírása, ami egyeseknél már lassan immunisságba csap át 8-9 sörig. további tényezők hogy mit ettél előtte, mmilyen meleg van...


tehát fogalmunk sincs.

kezdő lányként max 2 dobozt ajánlok, ezen felül meg készülj fel bármire. minden fekvehányás egy üveggel kezdődik.

2011. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
szerintem semennyire, nekem a rendes sörből is kell legalább 6-7 korsó hogy berúgjak, és nem sűrűn iszok.
2011. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

10:22 hát valamikor,valamivel el kell kezdeni( mármint az alkoholfogyasztást.)


És egy alkoholszűz ne whisky-vel,vodkával,rummal,pálinkával meg ilyenekkel kezdje el,mert fejreáll.

Ja,mégvalami: első alkalommal ne igyál belőle 1 üvegnél többet,mert fejreállsz.


Egy alkoholszűz ember szervezete még nincs hozzászokva a piához,és jóval kevesebb szesz is elég a becsípéshez,mint annál az embernél,aki már fogyasztott alkoholt életében.

2011. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
64%

10:22-es! Ez aztán az értelmes válasz! Mi röhögni való van azon,ha egy nő sörözik? Ostoba liba.....


Attól függ,hogy mennyit iszol belőle. Egyébként ezek a sörök nagyon gyengék,sokat kell ahhoz meginnod,hogy beseggelj tőle. Persze ez azért attól is függ,hogy mennyire vagy "alkoholhoz szokva".


26/N

2011. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
19%
látom 26 éves fejjel teis értelmes választ tudsz adni?? besgegelsz mi?? hát na ezért röhögünk a sörös nőkön;) gondolom teis korsóval jársz diszkoba max ezt nézem ki belőled...
2011. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
9%
A 10:30 as első válaszolónak tök igaza van,a 10:30 as válaszoló viszont totál nincs igaza.
2011. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
*második válaszolónak
2011. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!