Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb pizzéria...

Melyik a legjobb pizzéria Budapesten, árra, minõségre?

Figyelt kérdés
Lehetõleg az alábbi kerületekben: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 13.
2011. aug. 6. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem a pizza king, nagyon olcsó, nagyon gyorsan kihozzák a pizzát és nekem nagyon izlík is. tegnap rendeltem onnan 3 db 32cm-es pizzát 2070ft-ért, fél óra alatt kihozták, és ennyiért nagyon olcsó volt és fincsi is :D
2011. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja még mielőtt letámadnátok, nem egyedül ettem meg azt a 3 pizzát :)
2011. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én csak a XI. kerületből tudok kiindulni.A Don Pepe magasan a legjobb utána jön a Forte pizzéria.A Forte nem is drága szóval anyagilag jobban megéri.Amiről csak rosszat tudok mondani az az Il Treno, nekem nagyon nem ízlett.A Pizza Boy pedig nagyon az elmegy kategóriába tartozik. A Marzano,Marchello viszonylag jók, de csak 32 cm-es pizzákat árulnak.A Trófeás: nekem nem ízlett, de a többi kajájukkal maximálisan meg vagyok elégedve.Ami a legjobb ízű és nem is drága az a Forte.
2011. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocs, azt kifelejtettem, hogy helyben fogyaszrás érdekel; csak kiszállítós nem.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. aug. 6. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A 11-től szerintem a 22 már nincs olyan messze, és az Óhegy étterem tuti hely : [link]
2011. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Akkor, ha nem rendelős: Marzano (Batthyányn van) Marchello, Rafello Bartók Béla útnál.Nagyon jók és árban sem vészesek, de ha engem kérdezel akkor Marzano
2011. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!