Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Eddig azt hittem, a gyümölcsök...

Eddig azt hittem, a gyümölcsök nem hízlalnak. Vagy mégis?

Figyelt kérdés

eddig azt hittem,a gyümölcsökben gyümölcscukor van amit fokozatosan lebont a szervezet,és nem hízunk tőle.

mégis,mások meg azt mondják hogy a gyümölcscukortól is hízunk :O

és már annyira bekavartak hogy nem tudom mi igaz :/

akkor a gyümölcscukor most hízlal vagy nem?


2011. aug. 24. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
tényleg van benne gyümölcs cukor.. és ha túlzásba viszed a gyümölcs fogyasztást akkor fogsz hízni ...tehát egész nap banánt enni nem egy diétás dolog..viszont minden nap meg kell enned valamiylen gyümölcsöt hogy egészséges legyél
2011. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan egyél gyümölcsöket, el van ez túlozva már de nagyon, van amibe több a szénhidrát ilyen pl a banán, szőlő ezeket fogyókúra alatt vagy nem javasolják vagy pedig reggelre

nos én csak a saját tapasztalom tudom megosztani veled amikor még fogyóztam (már nem csak súlytartás) rengeteg gyümölcsöt ettem mert hiányzott az édes íz

ezt érsd úgy hogy reggel banán, barack, szilva stb gyümölcsturmix, vagy zabpehely+joghurt és sok gyümölcs

akkor tízórai megint gyümölcsök nagy mennyiségben volt hogy 1.5 kilo cseresznye simán lecsúszott vagy egy jó 3 kilos dinnye

ebédre megint volt gyümölcs pl csirkemell barackkal, szilvával töltve, gyümölcs túróval és hússal sütve stb

uzsonnára megint jött a gyümölcs

vacsorára túró és joghurt összekeverve, de mivel magába nem tudom megenni gyümölcsjoghurtokat nem akartam venni, ezért összeturmixoltam minidg a túrót és hozzá adtam gyümölcsöt-dinnye, szilva, szeder, barack, alma mikor mit és lefogytam és tartom

szóval egyél bátran

2011. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden étel hizlal. Némelyik jobban, némelyik kevésbé. Nem is értem, hogy gondolják sokan, hogy bizonyos típusú ételek nem hizlalnak :S
2011. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat :D

2. köszi :D ez sokat segitett hogy tapasztalatból írtad :D akkor most valamennyire megnyugodtam :D

csakmert nem eszek sok gyümölcsöt csak akkor ha van itthon valami fincsi

de eddig mindig bűntudatom volt már akkoris amikor egy banánt ettem :S

2011. aug. 24. 09:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha megeszel egy almát, nem hízlal.

Ha megeszel 5 kiló banánt a napi étrenden felül, az igen.

...

Ha beszámítod a napi kalóriamennyiségbe, akkor nem hízlal.

Ha választani kell, hogy 3 szelet torta vagy fél kiló szőlő, akkor a szőlő a jobb választás, még akkor is, ha az egyik legnagyobb cukortartalmú gyümölcsről van szó.

2011. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

08:55

nekem mamám mondja mindig ..egyél egy kis körtét az nem hizlal ..egyél egy kis rántott húst az fogyaszt ...hát falra tudok mászni tőle

2011. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó: nekem is mindig mondják anyámék hogy -A rántott hús nem hízlal! aha persze csak tocsog az olajban de biztos nm hízlal xd
2011. aug. 24. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
úgy idegesít ez a múltévezredi gondolkodásuk XD
2011. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát jah xD
2011. aug. 25. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!