Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Általában szoktatok kétszer...

Általában szoktatok kétszer szedni az ebédből, vacsorából, vagy megelégszetek egy tányérral is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ha nagyon finom a kaja,egyébként több fogást eszem és jól lakom velük leht hogyha csak egy tányér valamit ennék szednék 2x is!
2011. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem tudok egyszerre sokat enni, igy csak annyit veszek ki magamnak, amennyi tudom, hogy még jólesik.

viszont hamarabb meg is éhezek, két óra múlva már szívesen mernék magamnak még egy kicsit...:)

2011. szept. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előfordult már, hogy valami annyira jól esett, hogy mégegyszer szedtem belőle. De általában inkább annyit szedek hogy jól lakjak.
2011. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, ez sajna meg is látszik rajtam.
2011. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindenből legalább két tányérral eszek..: )) :$

szerencsére jó géneket örököltem,mindenki azt mondja,h olyan sovány vagyok,biztos éhezek stb.,közben egész nap eszem.

2011. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam is min. a két tányér, de ha vmi kedvenc, akkor abból jöhet 3 is, aztán meg a desszert.:)

Én is szerencsére jó géneket örököltem, 167 cm vagyok és 50 kg alatt.

2011. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát mink nem tehessük meg mert mink szegény romagyerekek vagyunk

Örülünk mán annak is ha eccer kápunk belülle

2012. júl. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egy heten egyszür?
2013. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!