Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a pörköltöt? Mivel...

Szeretitek a pörköltöt? Mivel eszitek?

Figyelt kérdés

Én úgy imádom az illatát,ízét,szaftját olyan isteni tarhonyával,tésztával sőt még krumplipürével is.:)

Csirke,marha egyaránt.


2011. szept. 3. 17:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
nagyon! :) Tarhonya, orsótészta, nokedli, mindegy!
2011. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ja tényleg a nokedlit kifelejtettem azzal is isteni és nem is kell a pörkölttel túl sokat bíbelődni csak sokat kell főnie
2011. szept. 3. 17:27
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

imádom a pörköltet. mindenféle húsból, sőt zöldségekből is, vagy ezeket vegyesen. zöldborsósan, lecsósan, gombásan stb.

a köret a nokedli elsősorban, de utána a tarhonya, rizs, tészta, krumpli.

2011. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a csirkepörköltöt krumplival, tésztával eszem, a többit meg csak krumplival, de a marha a kedvencem :D
2011. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nekem is inkább a marha vörösborosan :D de a csirke is ízlik
2011. szept. 3. 17:42
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Imádom. A marhapörköltöt tarhonyával vagy esetleg krumplival. A sertés- és csirkepörköltöt nokedlival vagy tésztával.
2011. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A csirkeporkolt a kedvencem, tesztaval szoktam enni:)
2011. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Fúú,hát nekem a kedvenc ételem a pörkölt,jöhet bármilyen körettel,és jó sok savanyúsággal! :)A kedvencem a marhapörkölt,és a szarvaspörkölt. Jövő héten(nagyon remélem,hogy jó idő lesz)még egy utolsót bográcsozunk,és vaddisznópörkölt lesz a menü,hmmm....alig várom. :)


26/N

2011. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
elhiszem :):) sajnos nekünk nincs bográcsunk de kipróbálnám a pörköltet úgy biztos finomabb az íze előre jó étvágyat hozzá előző válaszoló :)
2011. szept. 3. 18:00
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Jaj köszi,meglesz! :) Nekem nem finomabb,hanem ugyanolyan finom bográcsban is.
2011. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!