Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb bolti hamburg...

Melyik a legjobb bolti hamburger husi?

Figyelt kérdés
Melyik üzletben lehet kapni?
2011. szept. 7. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én valamikor régen a Lidl-ben vettem, kartondobozban volt, alighanem 6 darab volt egy dobozban. Na, az nem volt rossz.
2011. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szintén Lidl-ös papírdobozos, amiben 99% marhahús van - na az finom, nincs telenyomva mindenféle szarral (nézd meg egy olcsó gagyi húspogácsát, hány százalék hús van benne, meg fogsz lepődni)
2011. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. szept. 7. 16:43
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát azért én nem bíznék ilyen vakon az ilyenekbe, eleve nem friss áruról van szó hanem fagyasztott, mai világban írhatnak mindent, nem hinném teljesen húsból van, szója is van benne. Én még a darált húsban sem bízom, egyszerű elmész és ledaráltatod a számodra szimpatikus húst. Kis bors, só, apró hagyma és kisütöd. Jobban jársz minden tekintetben és finomabb.
2011. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Én ajánlom,hogy darálthúsból csináld,én nem vagyok szivbajos az adalékanyagokra meg a szójára (mondhatni leszarom) ,de sokkal finomabb amit otthon csinálsz és hamar megvan,úgy fűszerezed ahogy akarod
2011. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Elhiszed más se azért aggódik, hanem azért mert a pénzedért nem húst kapsz lényegében és kifizeted az ugyanannyi pénz vagy többet, nem tudod mi van benne és nem friss. Darált húst meg arra írtam, nem tudhatod mit ügyeskednek a hentesek. Legjobb kiszemelt húsdarabot daráltatod le a hentessel :)
2011. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
És a tápérték is kevesebb. (Első mondathoz)
2011. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

a darálthusos vagyok,én is helyben szoktam daráltatni.

Ne vedd szeméyleskedésnek amit a szójáról irtam,nem neked szólt,cska sokan vannak akik azt hiszik a szója meg minden amiben e van halálos

2011. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én rántott husit szoktam bele tenni, amennyiért megvenném bele a hambihusit annyiért már veszek rendes csirkemellet, és otthon kirántom. Nálunk a nagy CBA-ban lehet kapni ilyen jóóó nagy hamburgerzsömlét, abba minden belefér, úgy rakom össze ahogy akarom,és tudom is mi van benne. Aki meg darálthusisan szereti annak úgy szoktam,hogy hagymás fűszeres darálhusibol csinálok húspogácsát.
2011. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk Lidl-set,nem ízlett, íztelen vacak volt. Aldiban vettünk zacskósat, az sokkal finomabb fűszeresebb volt. De az tény,h ha te csinálod úgy a legjobb. (De én lusta vagyok:))
2011. szept. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!