Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Találkozót szervezek, és azt...

Találkozót szervezek, és azt szeretném meg tudni hogy ezek az ételek:sertéspörkölt, paprikás krumpli, bográcsos lecsó, halászlé, csülök pörkölt, , Ezeknek az elkészítése 4főre mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

ezek közül a csülökpörkölt a legdrágább, de 4 főre az is kijön kerítéssel együtt 3000 ft-ból.

utána a pörkölt, lapockából már olcsóbb, a paprikáskrumpli, lecsó, egy kis szalonnával , kolbásszal is a legolcsóbb.

ha részletesebb kalkulációt szeretnél, írj, és kiszámolom mondjuk tescos áron saccperkábé

2011. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az előbb küldtem mailt.

üdv.

2011. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad el véletlenül? Nem 40 főre gondoltál? Ez a találkozó, bográcsozás, meg árkalkuláció mindössze 4 főre elég hihetetlennek tűnik.
2011. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én küldtem kalkulációt a kedves kérdezőnek, de én is 4, max 5 főre számoltam ki a költségeket.

viszont el tud indulni belőle, ha megszorozza tízzel, ha mégis 40 főről lenne szó.

bevallom, nekem is furcsa volt a 4 fős találkozó...))

2011. szept. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!