Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A zöld teákhoz érdemes tejet...

A zöld teákhoz érdemes tejet önteni vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem, a zold teahoz nem valo a tej.

Tej, vagy tejszin a fekete teakhoz, kulonosen amik bergamott aromaval izesitettek (pl. az Earl Gray vagy Breakfast)

A teak akkor igazan jo izuek, ha nem teszel bele sem cukrot, sem citromot, a fekete teakba is csak tejet vagy tejszint.

2011. szept. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem öntenék hozzá tejet. Ahogy az első is írta, tejet a fekete teához szokták, esetleg fűszeres teákhoz mint a chai. Azzal nagyon finom.


A zöld tea natúran is finom, esetleg aki szereti egy kis citrommal, vagy mézzel, barnacukorral. Én ízesítés nélkül iszom, de persze mindenki másképp szereti.

2011. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Kávéhoz, tejjel sztem ki is jönne belőlem :S
2011. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%
Hát angliában menő ez a tejes tea.. Én régebben kipróbáltam és ízlett is, de sajnos kb 3 napig fostam tőle.. bocsi a vulgáris kifejezésért, de így van. Ez nyilván ember függő, de sztem gusztustalan teába tejet önteni.
2011. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Nekem se lenne gusztusom hozzá.

Én viszont úgy tapasztaltam, hogy egy kis cukorral sokkal gazdagabb íze van a teáknak (egy teázóban már körülbelül 30 teát kipróbáltam cukorral és anélkül is, mind jobb volt cukorral).

2011. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!