Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cukrászok! Érdekelne, mik a...

Cukrászok! Érdekelne, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Szeretnék munkatapasztalatot szerezni, melyik cukrászda az, ahol tanítanak is?

(bocs, hogy ide írtam :S )


2011. szept. 25. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Budapesten?
2011. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, pardon
2011. szept. 26. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gundelban dolgoztam cukrászként és tanítottak.
2011. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pbalage ***** válasza:
100%
Zila, Gerbeaud, és a Danubius Hotels tagjai (pl.:Astoria)- ezekben tuti tanítanak!!!
2011. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és mi a szivatás-tanítás arány?
2011. szept. 28. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
ARÁNY?? Ez csak tőled függ! Ha jól beilleszkedsz, kisebb lesz a "szívóarány"... ;) De ez mindenhol így van.
2011. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
A kuli munkát mindig a tanulók végzik, nem a főszakács vagy a mestercukrász. Egykor ők is végigjárták a szamárlétrát..valamit valamiért. Valóban, ez is hozzáállás kérdése.
2011. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nos, nem ez volt a közvetlen kérdés, de azért köszi

remélem tényleg szakmabeliek írtak...

2011. nov. 30. 21:15
 9/10 A kérdező kommentje:

egészen konkrétan arra is gondolok, hogy melyik az a hely, ahol nem játszák be, hogy próbaidő után csak azért is elküldenek...és senki ne mondja, hogy "ha elég jó vagy..."


én személy szerint úgy látom, hogy egyre kevesebb az olyan hely, ahol a szakmabeliek szívesen foglalkoznak tanulókkal, friss munkaerővel, pályakezdőkkel

mindenki kész "terméket" akar nulla befektetéssel

ezért tettem fel ezt a kérdést, hogy könyebb legyen szűrni az ilyen helyeket nekem és más idelátogatónak

2011. dec. 2. 00:53
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sok az olyan tanuló, aki vastagon tesz az egészre. Ezért nem is marasztalják. Bármilyen jó kezdő vagy, manapság az adott cég gazdasági helyzete dönti el, hogy tudnak -e alkalmazni, vagy sem. Mert bár megígérheti a főnök, hogy alkalmaz, lehet, mire végzel a sulival -és bármilyen ügyes is leszel- a cég olyan helyzetbe kerül, hogy képtelen új embert felvenni.

Ha te lennél a cégvezető, kit vennél fel: nulla tapasztalatú frissen végzettet, vagy képzett embert, akinek nem kell mindent újra elmondani?

Egyszóval: nincs ilyen hely. Egy cég, aki tanulókkal foglalkozik, azok szerződésben állnak a sulival, az iparkamarával, stb.

Előtted is, utánad is lesznek tanulók, ugyanilyen elvárásokkal. ...tehát inkább figyelj, tanulj, s mielőtt befejezed a sulit, máris kezdj el önéletrajzokat küldözgetni, személyesen érdeklődni... Csak így megy, vagy "hátszéllel"/protekcióval, illetve mázlival.

2011. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!