Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik üzletláncnál a legjobb...

Melyik üzletláncnál a legjobb a zöldség-gyümölcs?

Figyelt kérdés
Sajnos, a napokban nem tudok piacra menni, pedig az a kedvencem. Melyik üzletláncnál a legjobb szerintetek a zöldség-gyümölcs választék, ahol sok mindent lehet kapni és szép, friss az áru? Köszi
2011. okt. 10. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Amelyiknél akkor érkezel, amikor az új árut kirakják. Délutánra más mindenhol csak a rossz és összedobált holmi marad.
2011. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Penny-ben szoktam venni, mert nálunk csak az van nyitva mikor hazaérek, és nekik egész jó. Hetente többször hoznak árut, úgyhogy mindig van friss. Déli gyümölcs, idénygyümölcs, zöldség, stb. Szomszéd városban van coop, meg profi, de azok gyatrák nagyon. Teszkóban is vásároltam már, de sajna ott válogatni kell, mert eléggé vegyes minőségűek. Ha multi akkor inkább auchan. Egyébként meg penny. Lidl-t meg Aldit nem próbáltam még, de ismerős Lidl-ben vásárol és ő meg van elégedve vele.


Viszont az igaz amit az előző mondott, hogy ki kell tapasztalni mikor hoznak árut, és akkor menni, mert akkor a legfrissebb és finomabb. :)


Meg persze a piac. De az nekem is csak hétvégén lehetséges, mert hétköznap dolgozom.

2011. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is piacpárti vagyok, de amikor este 6-7-ig dolgozom, akkor már nem tudok sajnos elmenni. Azt meg nincs kapacitásom kifigyelni, hogy mikor hozzák...
2011. okt. 10. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Intersparban vagy Lidl-ben szoktam venni, ha nincs időm piacra menni, vannak magyar termékek és általában jók.
2011. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a Tescoban.
2011. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!