Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet ilyet venni, mi...

Hol lehet ilyet venni, mi ennek a neve?

Figyelt kérdés

Most sokan hülyének fognak nézni, de igazából régen, olyan 5 éve lehetett kapni kukorica ízű gumicukrot. Idádtam :D

A Coop-ban és a Metro-ban árulták, Coopban szemenkét, metro-ban meg ilyen nagy csomagot. kb 4szerakkora volt egy szem mint egy haribo gumimaci, sárga volt, kukoricacsövet formázott, és egyenként volt csomagolva. a csomagolás sárga volt és helyenként átlátszó , kukoricáról volt kép rajta, és volt valami japán vagy kínai írásjel az elején. Hol tudok ilyet venni? (Komárom, Győr környékén legfőképpen, esetleg Budapest ha vki ott ud, vagy Webshop is jó). Ha valaki a nevét meg tudná mondani az már jó lenne, akkor tudnék szerezni :)


2011. okt. 14. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Háhá köszi :)

Azthittem h csak én vagyok ilyen hülye aki szereti, nem gondoltam vna h egyből kapok választ.

Nagyon köszi, és annyira nem is drága :D

2011. okt. 14. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

azt nem írtam, hogy szeretem :D

amúgy a google barátomnak köszönd ;)

2011. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!