Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik teamárkát szeretitek a...

Melyik teamárkát szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 00:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Naturland. Most éppen csipkebogyó-hibiszkusz teát vettem, nagyon finom.
2011. okt. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
szintén teekanne
2011. okt. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Lord nelson.CSak a legjobb ízű,a citromos-citromfüves nincs a magyar Lidl-ben,csak Németországban.De a barátnőm mindig felpakol.
2011. okt. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Twinings és a Liptop Yellow label
2011. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Milford - nagyrészt a meggyes + valami kombináció a kedvencem

Pickwick szilva ízű

2011. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudok dönteni, a Teekanne, Milford és Lord Nelsonnak isteni ízei vannak, ízesített teából ezek közül szoktam választani, szeretem a tejszíneseket, ilyenkor meg a "téli" ízűeket. Ha fekete teát veszek, akkor Sir Mortont (ugyanaz a tea van mindben, akkor minek fizessek többet), zöld teából most épp Dilmah márkájú van, ez a legolcsóbb, ráadásul szálas, mégis olcsóbb a filtereseknél. Különféle fűszerekkel (édeskömény, menta, citromfű) ízesítem, amit anyósomtól kapok, így változatos lesz. Mondjuk amúgy is fontos a változatosság, ritkán tartok itthon 4-5 féle teánál kevesebbet. És ha módom van rá, akkor más márkákat is kipróbálok.
2011. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lényegében mindenfélét megiszok, csak ne legyen aromával megtömött, bögrét átfestő ízesített tea. Ha gyümölcstea, akkor gyümölcs legyen benne. Ha fekete tea, akkor meg ne legyen benne semmi aroma, és ehhez hasonlók.
2011. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
twinings, london fruits and herbs, sir morton
2011. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
fekete sir morton.. fincsi
2011. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!