Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten (főleg belváros)...

Budapesten (főleg belváros) hol lehet jó minőségű kenyeret kapni?

Figyelt kérdés

A fehér kenyér nálunk ízlés miatt nem játszik (egyszerűen nem szeretjük),viszont barna/fekete, magos kenyereket alig látok jó minőségben. Vagy malátával, kakaóval színezik a kenyeret, így tényleg csak színében barna, vagy annyi adalékanyag van benne, hogy ehetetlenül műízű a kenyér.


Ausztriában piacon vettem egyszer olyan kenyeret, hogy azóta is felemlegetem.

Budapesten (5-6. kerület a legjobb, de messzebb is érdekel) lehet valahol jó minőségű kenyeret venni? Minél sötétebb, minél magosabb, annál jobb.


2011. okt. 25. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én lipóti pékségekben szoktam. Ilyen több van a belvárosban is. Van nekik több fajta magos és rozsos és teljes kiőrlésű kenyerük, nem olcsóak, de mi nagyon szeretjük. :)
2011. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a Deákon a CBA-ban vettem olyan kenyeret, amit még a vidéki anyósom is megcsodált.
2011. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Báthory utca ( Báthory ABC ) mindig nyitva van este 22-ig
2011. okt. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hopp, a Báthory ABC tulaját ismerem is máshonnan, akkor ott körülnézek :)


De köszönöm a többi tippet is, mindet megnézem és kipróbálom!

2011. okt. 29. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!