Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szívesen kipróbáltok új...

Szívesen kipróbáltok új ételeket is, vagy inkább maradtok a hazai, hagyományos ízeknél?

Figyelt kérdés
Én speciel nem szeretek új különleges ételek kipróbálni, semmi ilyen egzotikus dolgokat.. Jó kis nokedli pörkölt az az igazi :D
2011. dec. 2. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szoktunk újítani a menün, de pl nem ennék grillezett tücsköt és hasonló,számomra gusztustalan dolgokat.
2011. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szeretem a változatos kajákat, szivesen megeszek olyat ami számomra újdonság. Persze a bogarak a tengeri takony állatkák kagyló, polip mittommégmi kivételt képeznek.
2011. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
no igen, ezeket a rovarokat én se enném meg (:
2011. dec. 2. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalt háziasszony vagyok,és változatosan főzök. Húsleves,pörkölt,rántott hús ritkán kerül az asztalra. Ez nagyon unalmas lenne.

Új ételt csak akkor főzök,ha a recept és a hozzávalók alapján érdemesnek találom kipróbálni. Ha tetszik a családomnak,akkor később is főzök ilyent.

2011. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Otthon háziasan főzök, azonban ha étterembe megyünk ez azért elég gyakran előfordul szerencsére, sose eszek olyat, amit már előtte ettem. Mindig valami újat próbálok ki.
2011. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi pont most vagyunk olyan szakaszba, hogy más konyhák ételeit is kipróbáljuk :D
2011. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szeretek újdonságokat kipróbálni, de a hazai ízeket is nagyon szeretem.

Szegény apukám szokott néha érdekesen nézni az asztalnál, de a rám való tekintettel mindig leküzdötte az ellenérzését. Eddig nem sikerült olyat főznöm, ami ne ízlett volna neki, és ne követelné, hogy máskor is legyen... :)Szóval elég jó érzékkel választom ki az új ételeket.

2011. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Otthon inkább a hazai ízeket főzöm,de ismerős által ajánlott recepteket szívesen kipróbálok. Ha elmegyünk valahova,vagy étterembe ott viszont mindig újat,különlegeset eszek,sőt ilyenkor akár az ilyen "gusztustalan dolgokat" is megkóstolom.
2011. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szívesen kipróbálok új kajákat, amennyiben az európai-stílus, ízforma alapján készülnek, az itthon is általában használatos alapanyagokból.


Valószínű túl sok olyan világjáró és hasonló filmeket néztem a Tv-ben, ahol a keleti, távol-keleti konyhák ételeit, azok készítésének módját mutatták.

A higiéniai körülmények, melyek között azokat a kajákat készítik, no meg az alapanyagok is, visszariasztanak attól, hogy megkóstoljam.

2011. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Általában a hagyományos magyar ízlés szerint főzök, de ez nemcsak a pörköltet és a rántotthúst jelenti, bár azt is nagyon szeretjük. a magyar konyha nagyon gazdag ízvilágú,hetekig főzhetünk ismétlés nélkül.

Életem folyamán volt módom megkóstolni több nemzet különlegességeit, de nem ragadott meg egyik sem annyira, hogy a konyhámban is kipróbáljam.

2011. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!