Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik budapesti piacon tudok...

Melyik budapesti piacon tudok venni nem fagyasztott tengeri herkentyűt?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye a kérdés, de nem bp-i vagyok, ezért kérek segítséget.

Meglepetés vacsit szeretnék főzni a vőlegényemnek, ehhez van szükségem friss (nem fagyasztott) rákra, kagylóra, esetleg tintahalra, bár az utóbbi nem annyira fontos.

Hol tudnám ezeket beszerezni? (Auchan-ban, Tesco-ban nem szeretnék ilyesmit venni)

Köszönöm a segítséget!


2012. jan. 2. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fővám téri piac. Rákból, kagylóból nehezen találsz szerintem nem fagyasztottat, de tintahalat biztos kapsz.
2012. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, hova valói vagy, de hogy képzeled, hogy akár a legközelebbi tengerből is idehoznak ilyen árut, fagyasztás nélkül? Talán ha ideúszott volna, a csatornán keresztül...
2012. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam, hogy ideúszik....

Úgy értettem, hogy nem zacskós fagyasztott apró rákot meg kibontott kagylót szeretnék venni, hanem olyat, amilyen pl a tescoban van a halas pultokban jégre téve. nem hiszem, hogy nem láttál még ilyet... nem tudom miért kell rögtön bunkón válaszolni, ha nem tudsz értelmes választ adni, minek írsz??

2012. jan. 2. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:

A tescoban is max halat láthatsz, ami sokkal kevésbé romlandó, mint bármilyen más tengeri herkentyű, és tekintve, hogy éppenséggel nem nagyon van tengerünk, valóban elég ostoba kérdés...

Szóval, hogy te is megértsd, sehol nem fogsz frisset kapni.

2012. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el a metroba. Mindig ott vesszuk, az egesz csalad. Gyonyoru az aru, meg soha nem csalodtunk, friss. Havonta egyszer szoktam venni, tenyleg minden ok vele.
2012. jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb hipermarketekben (auchan, cora) van halas pult, ahol nem fagyasztott herkentyűk vannak. Láttam már ezeknél homárt, kagylót is.
2012. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

FŐvám tér piac.

Budaörs . HALPIAC

Budaörs :METRÓ Áruház

2012. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"A tescoban is max halat láthatsz"

nem sűrűn járok ugyan tescoba, de a halas pultot mindig megnézem, és szinte mindig láttam ott rákot és kagylót is...


A többieknek köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 3. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:

A Tescoban szokott lenni rák.

A Metroban meg mindenféle tenger gyümölcse és elég jó állapotban. Nem fagyasztott.

Van ott rák, homár, polip, kagyló, tintahal, és még sok minden más. :)

2012. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!