Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az energiaital okozhat függősé...

Az energiaital okozhat függőséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szokok lefele a cigiről, elég jó eredményekkel, napi 3-5 szálat szívok. De utobbi időben muszaly legalabb 2 szálat úgy eszívnom, hogy iszok melle egy energiaitalt. Ez már megy több mint egy hete.. Idegesít hogy nagyon kívanom az energiaitalt.. Rá lehet szokni??.. Mert ha igen, nem akarok, tudom hogy tele van minden szarral, csak azért iszom mert picit felráz es finom..
2012. jan. 20. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Rá lehet, persze. Nekem is sikerült, pedig én is csak azért ittam, mert finom.
2012. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

leszokásnál vigyázz mit fogyasztasz és mennyit, mikor leszokóban voltam, hatalmas mennyiségű cukrot kívánt a szervezetem, valamivel pótolni kell a vérben keringő nikotint, szóval vigyázz, mert könnyen lehet, hogy le sem szoksz, de még el is hízol vagy könnyen megbetegedsz

amúgy: okozhat, ahogy a kávé is, a koffeintartalma miatt

2012. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Okozni okozhat. Mert a hamburger is tud függőséget okozni, nézd meg mennyi túlsúlyos ember rohangál. Ha akarat gyenge vagy, akkor sok minden túl tud járni az eszeden, sok minden tudja irányítani az agyadat helyetted.
2012. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elhízástól nem félek, 60kg vok és 190 cm, szal még jól is jönne :))
2012. jan. 20. 11:37
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem hogy félned nem kellene, hanem tudatosan kellene egy kis tömeget felszedni. Nem rosszból.. Én is 190cm vagyok, és 58-60kg körül mozogtam kb 10 éve a suliban. Most vagyok 85 kb, jó tudom ez se olyan sok, de jobb. Pedig azt hittem egy gramm súlyt se tudok felszedni, valószinüleg te is igy vagy vele, na de elkalandoztam bocsi... :) Mostanában én is sok energiaitalt fogyasztok, de csak a meló miatt, mert sokszor keveset tudok aludni. De nem mondanám függőségnek. Tényleg igaz, hogy ha van akaraterőd, el tudod hagyni az energiaitalokat. Mert mint irtad nem a fáradtság ellen iszod. A cigiről való leszokáshoz sok sikert kívánok.
2012. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is rászoktam. Az íze is hiányzik ha nem ihatok.
2012. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenre rá lehet szokni ami élvezetet okoz.
2012. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!