Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meddig lehet úgy étel nélkül...

Meddig lehet úgy étel nélkül lenni, hogy ne ájuljak el, vagy ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más: Nekem a szervezetem du 2 körül jelez ha addig még nem ettem ...
2012. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy holtpont, de hogy az mikor jön el, egyedi. Viszont ha azon túl vagy, akkor elég sokáig -ez szintén egyedi. Nekem 24 óra a rekordom - első igazi koncert, úgy, hogy másnap indultunk haza, nem voltunk tisztában a fesztiválárakkal, illetve azzal, hogy az otthonról vitt szendvicsünket kidobatják velünk :D A régi szép idők... :) Mondjuk bevethettük volna bájainkat, de inkább éheztünk. A becsület többet ér.
2012. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attol fugg mit nevezel "etelnek", kizarolag szilard, ragnivalo kajat? Es mi van az ivassal?

En csinaltam egy tisztitokurat, amikor nulla szilard kaja, csak folyadekot ittam (amiben volt juhar szirup, igy cukrot vittem be, ami energiat adott) de semmi kajat nem ettem es csinaltam 16 napig :)

2012. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!