Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani finom...

Tudnátok nekem mondani finom likőröket?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
amit én szeretek, de nem nagyon lehet már kapni. diólikőr,csokilikőr, tojáslikőr, kókuszlikőr.
2012. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csoki, kókusz, mandula. Ezeket szeretem. Biztos még sok ízlene.
2012. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bayleis, Chartreuse
2012. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és márka szerint?
2012. márc. 15. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Baileys, szerintem nagyon finom.. plusz a tojáslikőrök.
2012. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a kedvenceim:

[link]

[link]

[link]

[link]


De ha olcsóbbat szeretnél a Campona likőrök egészen jók,főleg a tojás,és a csokilikőrje. [link]


De az Angelli likőrjei sem rosszak,főleg a tiramisu. [link]


Csak azért linkeltem képeket,hogy ha vásárolni indulsz könnyebben felismerd őket. :)

2012. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Limocello azon kívül, hogy citromos mennyire van édes gej íze ? vagy inkább citromra jellemzően friss citromos savanykás íze van ?
2012. márc. 16. 16:05
 8/11 anonim ***** válasza:
nem édes egyáltalán inkább a friss citrom íze dominál. én is imádom. és azért a 30 fokot már lehet érezni is...:)
2012. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor legközelebb megkóstolom, azért nem akartam venni, emrt minek után likőr arra gondoltam olyan édes gej marcipános íze lesz, mert én szeretem a friss finom citromos ízt, és akkor ez a márkájú likőr jó Limcello di capri ? Milyen üzletben lehet kapni ?
2012. márc. 16. 16:19
 10/11 anonim ***** válasza:

pont ezt a fajtát még nem ittam, de Olaszországból mindig hozott a lányom, és aztán itthon is vettünk, mert nagyon ízlik. mindig más-más csomagolásban van, de még sosem csalódtam.

szerintem ez is finom, és csak bátorítani tudlak.

kedves egészségedre:)

2012. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!