Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok kávékat édeségeket...

Szoktatok kávékat édeségeket venni az ÁZSIA CENTERBEN, hasonló boltokban? Vajon ezek a dolgok mennyire eredetiek? Vagy a Kinaiak mindent letudnak gyártani? Mi vásárlók pedig növeljük a kinai gazdaságot a vásárlasainkal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Kávát még nem,de édességet már többször vettem ott,ugyanolyan finom volt, mint máshol.

A kínai gazdaságot akkor is növeled ha nem ott vásárolsz,hisz már majdnem mindent ott gyártanak,a márkás termékeket is.

2012. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a csoki sztem ugyanaz nem hiszem h milkat hamisitananak a vágott szemuek :D max lopott v nemtudom miert olyan olcso:D
2012. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még nem mertem venni ilyen helyeken semmilyen élelmiszerfélét, sem csokit, de kávét már vettem.
2012. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 füzzike81 válasza:
100%
Mi a párommal a kávét csak onnan vesszük. A 3in1 nescafét szereti a párom és ott a legolcsóbb. Teljesen jó, nincs különbség a boltihoz képest. Gumicukrot is tőlük veszünk, azzal sincs baj. Az igaz, hogy így az ő gazdaságukat támogatjuk, de mi magyarok szegények vagyunk, én is alig keresek valamit, a magyar termékek meg drágák. Ez van, nincs mit tenni. (Ha szemfüles vagy már rég rájöhettél, hogy a decatlonban is a kínai cipőket árulják, igaz méregdrágán!)
2012. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azóta veszem ott a kávét, mióta duplájára emelték, szívesen venném a magyar boltokban, ha nem lenne ekkora az árkülönbség.
2012. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem adóznak utána. Láttál már olyan üzletet az Ázsiában ahol adtak blokkot? Jó, van 1-2, de a legtöbb sosem szokott. Amúgy mindig ott veszek csokit :)
2012. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na azért nézzétek meg hogy a piacon, ázsiában egyéb ilyen helyeken vett pl milka csoki csomagolását.Ezeket mind az osztrákoktól hozzák persze okosba minden féle adó, vám jó isten tudja mi kéne még rá nélkül.

Na ezért olyan olcsó, és mellesleg én itt a piacon szoktam milkát venni, sokkal finomabb

2012. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!