Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A halászlé, a pacal, és a...

A halászlé, a pacal, és a körömpörkölt nagyon népszerű ételek. Mégis miért van az, hogy a legtöbb nő undorodva elfordul, ha meghallja ezeket a nagyszerű gasztronómiákat?

Figyelt kérdés
Sajnos gyakran hallok ilyet még ma is.Pedig van olyan finom,mint mondjuk a paprikás krumpli.Hallottam én már olyat is,hogy egy nő megkóstolta a pacalt(nem tudta mi az)és megevett egy tányérral.Aztán mondták meg neki,hogy mit evett és erre mindet kiokádta.Pedig én nő létemre imádom ezeket a kajákat,a párommal együtt.Ő vezetett bele ebbe a kisértésbe,ezért semmi szükség a kényeskedésre!

2012. máj. 17. 21:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Én csak a pacalt nem szeretem ezek közüll, de azt a párom sem pedig férfi :D Én azon akadtam ki mikor gyakorlati helyemen a sült disznóvérnek fujjogtak. Városi libák XD

22/N

2012. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

mert finnyásak,és be van rögzülve nekik hogy nem nőies kaja mert nem saliból áll is pipimellből -.-

Én nő létemre imádom az összes fent említett kaját,kívéve a körömpörköltet azt annyira nem,de a halászléért és a pacalpörköltért oda vagyok:)) Főleg ahogy a szüleim csinálják!!

Nem azt mondom persze hogy mindennap ilyeneket egyen egy nő,mert persze vigyázzon azért alakjára..

2012. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

nekem is csak a pacal nem. Valószínú azért mert ha már egyszer főzted, akkor tele van az orrod a szagával.

Szerintem a halászlét mindenki szereti.

A körömpörköltet az aki szeret szopogatni. Én szeretek

2012. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

Ízlések és pofonok. Neked miért fáj, ha valaki nem szeret valamit? Rosszabb lesz neked ettől? Ha semmi szükség kényeskedésre, akkor egyél kagylót, rákot, csigát, békát, spenótot, sóskát, babot, káposztát, tököt és még sorolhatnám, nyilván van olyan étel, amit te sem szeretsz. Lehet, hogy pont a saláta az grillezett csirkemellel?


Nem mellesleg... ezek a "nagyszerű" ételek (a halászlén kívül, mert az még elmegy) meglehetősen egészségtelenek.

És vannak olyanok, nők és férfiak egyaránt, akiknek ez is számít...

2012. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
Mindent megeszek, a pacaltól a kocsonyáig, gombákig, még a körömpörköltet is. Egyedül a vadhúst kerülöm alapos okkal. Ja, és az albánoknál a sült marhabelet nem, amin rajta hagyják a zsiradékot is.
2012. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
A pacalon kívül én is szeretem a többit.
2012. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%

"A halászlé, a pacal, és a körömpörkölt nagyon népszerű ételek"


Aham, bizonyos körökben. Próbáld meg ezeket egy olasz, vagy svájci családnak feltálalni... ezek a tipikus magyar prolikaják, már bocs, amit a turisták is csak a borzongás izgalma miatt kóstolnak meg, hogy otthon elszörnyedve tudják mesélni, micsoda dolgokat esznek ezek a balkániak.

2012. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Tudtam h valaki ide fog jönni okoskodni h jaj de egészségtelen XD Szánom az ilyeneket. Én inkább eszek jóízűen, finomakat mint h papírt rágcsáljak mert az "egészséges"

Képzeljétek el a nagyszüleink, dédszüleink még le se sz... hogy mi egészséges és mi nem. Azt ették ami volt és örültek ha nem salátát kelett legelni. És mégis felnőttek, éltek és pl dédmamám 90 éves múlt mikor meghalt.

2012. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

Én nem szeretem ezeket a kajákat, max körömpöri szaftját, halászlevet még meg enném, de mindenki csípősen csinálja, nekem meg nem bírja a gyomrom az erős paprikát, hasmenésem lesz tőle. Viszont szeretem a vadpörköltet.

Nem tudom miért kell lenézi azt, aki nem szereti ezeket a kajákat, aki szereti az egye, de attól még nem kell leszólni azt, aki nem szereti.

23 éves falusi lány

2012. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Az a dolog lényege h nem mond h nem szereted amíg nem kostoltad, mert addig nem tudhatod. És igen megkostolnám a csigát is egy étteremben, jól elkészítve. Maximum nem eszem meg ha nem ízlik, de már legalább tudom h mirál beszélek
2012. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!