Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a legkülönlegesebb...

Mi volt a legkülönlegesebb étel, amit valaha ettél?

Figyelt kérdés
És ízlett?
2012. máj. 25. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás rántással töltött bukta,és nem ízlett.
2012. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Erősen gondolkodom, de nem jöttem rá... mitől különleges? Olyan állat vagy nővény, amit nem szoktak széles körben fogyasztani? Vagy valami ismert alapanyag, de nagyon különlegesen elkészítve? Nem tudom, melyik volt különlegesebb a másiknál... na jó, kikerestem pár emlékezetes kaját közben: ilyenek, hogy zöldfűszeres báránygerinc salátaágyon, mentás csipkeszósszal, vackorral, fenyőmaggal. Ez volt az előétel, leves: erdei gombaleves snidlinges burgonyával töltött kucsmával, kakukkfű illatával. Főétel: Korianderes borjúpogácsa sütőtökös rizzsel, fokhagymás aszalt szilvával. Dessert: barackpálinkás csoki felfújt karamellizált szőlőraguval, szederhabbal. Ez egy nagyon jó ebéd volt. Elég különleges?
2012. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akkor pontosítok a kérdésen:

Mi volt a számodra legkülonlegesebb/legfurcsább étel, amit valaha ettél?

2012. máj. 25. 10:02
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetne pl. a tevehús Tunéziában, vagy a nyers hal Oroszországban... sajnos szöcskét, sáskát stb. még nem ettem.
2012. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A nagybátyám egyszer japánból hozott ilyen kis szárított guppikat, volt sós, meg cukorba forgatott is. Ez náluk olyan nasi mint nekünk a ropi. Na az furcsa volt. Meg hozott olyan "pálinkát" aminek az üvegében volt egy kígyó. Azt nem mertem megkóstolni.
2012. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
szúnyog pörkölt
2012. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon ettem még különböző országok konyhájából, ezért csak magyaros furcsaságot tudok :D Kakasherepörkölt, és nagyon ízlett, azóta is szoktam enni.
2012. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Struccpörkölt. Nem volt rossz, de mikor vacsora végén elárulták, hogy miből van, kissé kiborultam. 10 éves voltam kb. :)


Azóta nem próbálkozom idegen ételekkel. Csak olyat eszem, ami tudom hogy miből van. :D

2012. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Én polipot ettem egyszer Bulgáriában,nem ízlett,nem is szeretem a tenger gyümölcseit,sem a halat.
2012. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Rántott békacombot ettem egyszer Soltvadkerten egy étteremben:)
2012. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!