Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Királydinnyét hol lehet venni?

Királydinnyét hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Üdv.


Láttam a neten, hogy ez serkenti a tesztoszteron termelést, de ezt a királydinnyét hol lehet venni? Mert még nem is hallottam róla, és fogyasztani ,hogy ajánlatos?



2012. máj. 28. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A királydinnye főleg homokos talajon élő gyomnövény. A termése egy csupa tüskés, szúrós bogyó. (Nagyon "kellemes" mezítláb belelépni.) Azt nem hinném, hogy emberi fogyasztásra alkalmas lenne, soha nem hallottam róla. Talán a google-ban akad róla valami.
2012. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt találtam, nézz körül a drogériákban, vagy olyan boltokban, ahol különleges fűszereket, teákat árulnak, ha nem akarod neten megrendelni.

2012. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bicikliutak tele vannak vele! :-)

Ahol defektet kapsz, ott nézz vissza... Ha az lyukasztotta ki a kereket, akkor szedd ki gyökerestől, vidd haza, és szaporítsd magadnak. :-)

2012. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyázat!!! túladagolás esetén akkora töke nőhet a fogyasztójának, hogy csak terpeszben tud járni...
2012. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
minden táplálékkiegészítő boltban kapható,az összes gyúrós márka forgalmazza...tribulus terrestris néven keresd..magyarul ez a királydinnye...nagy eredményt teszto szinten ne várj tőle...
2012. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!