Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet abból...

Szerintetek lehet abból bajunk, ha csak saját márkás termékeket eszünk? /pl:tesco, budget/ Ti szoktatok ilyeneket venni vagy inkább márkásat és milyen arányban?

Figyelt kérdés
Köszi a választ!
2012. aug. 14. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mi az hogy markas etel? Elore elkeszitett fagyasztott? Coca vagy Pepsi Cola? Esetleg plasztik jegestea? Fagyasztott tesztabol latvanypekseges sutemeny? Szerintem az a jo ha az ember megprobal adalek anyagoktol mentes, szinezek mentes hazi kosztot enni. Ami nem feltetlenul kell hogy pacal meg toroskaposzta legyen... Margarin helyett vajat, inni vizet, gyumolcsot a nagyi kertjebol ha nektek nincs...a tesco az un. storebrand. Semmivel sem jobb vagy rosszabb mint a kozepszint en azt gondolom.
2012. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sok esetben a sajat markas termek ugyanaz mint a mellette levo termek ami 100-200 forinttal dragabb, csak a csomagolasa mas
2012. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van.Például a Sparos majonézt ugyan úgy az Univer gyártja csak más a címke és így olcsóbb.
2012. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját márkásak közt is ki lehet fogni egész jókat.

Nem azon múlik, milyen márka, ki kell tapasztalni melyik jó.

Pl teszkós kenőmájas, s.budteges gesztenyepüré, arós tortilla chips...


Amúgy én is egyre több ilyet veszek.

Nem azért, mert nem érdekel, hogy esetleg egészségtelenebb, hanem mert tudom, hogy a többi se egészségesebb. Néhány kivétellel.

2012. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
nem, akinek nincs pénze drága univeres kecsöpöt venni az kénytelen valami gagyibbat venni... egyik ismerősöm napszámból él és szinte csak saját márkás kajái, cuccai vannak
2012. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb sajátmárkás terméket a "nagy" nevek gyártják, csak nem kell megfizetned a márka marketingjét. Vannak persze gagyik is, nézd meg az összetételt, ha nincs tele szeméttel, semmi bajod nem lesz tőle, és még olcsó is volt :) Én igyekszem sajátmárkásakat venni, senkinek a reklámfogásai nem érdekelnek, idegesít, ha az arcomba tolnak valamit azzal, hogy ezalegjobbcsakeztvedd...
2012. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért vigyázz a tesconál! Néha nem a saját márkás a legolcsóbb. De nagy átlagban igen.

Egyébként mi is kb 70%-ban saját márkás termékeket veszünk. És semmi bajunk sincs! :DD

2012. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyakran vásárolok saját márkás termékeket a boltokban. Összehasonlítom az árakat, és amelyik olcsóbb azt veszem. Semmivel sem jobb a drágább termék, ha van egy olcsóbb. Vannak kivételek, hogy a nevesebb dolog jobb, de ritka az ilyesmi. Amúgy az univer mustárnál is az univer címkét kell megfizetni. Szóval nyitott szemmel kell vásárolni
2012. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Például a Lidl-ben kapható Baroni sertésmájkrém az ugyan ag mint a hagyományos arany színű dobozos piros feliratos.A Szegedi Paprika csinálja mindkettőt,az ízük is egyforma,csak a Baroni jóval olcsóbb,3hete még 39Ft volt most emelték 52Ft-ra,a márkázott meg jóval drágább.

Konkrétan erre a májkrémre gondoltam:

[link]

2012. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!