Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem szeretem a gyümölcsteákat,...

Nem szeretem a gyümölcsteákat, de kalória szempontjából agyon sem akarom cukrozni a fekete teát. Más tea van még fekete teában, amit kevésbé kell ízesíteni, és jó?

Figyelt kérdés
Eddig Lipton Green Labelt ittam, amit finomnak gondolok, de cukrozás és citromozás után.
2012. okt. 18. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem a citromfű tea finom ízesítés nélkül is,és nyugtat is :))

De miért nem használsz mézet akkor vagy édesítőszert?

2012. okt. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na addig nem olvastam el hogy fekete teába keresel..mindenesetre a második kérdésem még fent áll:)
2012. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mézet és édesítőszert nem szeretem. :S
2012. okt. 19. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Picwicknek van egy mentás limeos teája az nem gyümölcsös ízű.
2012. okt. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Középútnak esetleg egy zöld tea? Mostanában valahogy én sem iszom a gyümölcsteákat, a fekete teát csak citrommal bírom meginni, viszont a zöld teákat csak úgy magában. Esetleg próbáld ki, hátha az is ízlene, van ízesített változata is.
2012. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!