Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hiába iszok bármennyi kávét,...

Hiába iszok bármennyi kávét, energiaitalt, nem érzek semmit! Lehet, hogy immunis vagyok a koffeinre?

Figyelt kérdés
Ha megiszok napi 1,5-2 liter energiaitalt, 4-5 kávét nem ér semmit, még ha lefekvés előtt iszok meg egyet az sem...
2009. aug. 11. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

1,5-2l , te normális vagy? A koffein "felpörgeti" a szíved, azon kívül semmi mást nem csinál. Annyit viszont elérhetsz vele hogy függővé válj, vagy esetleg kapj egy agyvérzést.

Ez nem senzu, ettől nem leszel se erősebb, se szebb.

2009. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hozzászokott a szervezeted a koffeinhez, túlságosan is, így ne várj olyan eredményt, hogy ha még többet iszol belőle, akkor majd ébren tart. Egy bizonyos mennyiség felett a koffein is ellentétes hatást vált ki, nem éberebb, hanem álmosabb, fáradtabb, szétszórtabb leszel. A kevesebb néha több lenne!
2009. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, bár én nem szeretem se a kávét se az energia italt.... És soha nem iszom már.

Nekem csak a barna kóla vált be. Vagy pepsi vagy coca.

2009. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!