Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Chipsel kapcsolatban lenne...

Elegost576 kérdése:

Chipsel kapcsolatban lenne kérdésem amit talán 10 éve ettem utoljára. Arra emlékszem, hogy vanília ízű, karika alakú lila csomagolásban volt. Lay's vagy Cheetos lehetett azt már nem tudom melyik. Valaki emlékszik még rá?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

jajj el is felejtettem már hogy létezett tényleg.

Feladtad a leckét,remélem valaki tudja:)

2012. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
cheetos volt, és létezett epres, meg csokis is :)
2012. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahh tényleg!! Így,hogy mondod nekem is beugrottak ezek. Kezdek/Kezdünk egyre több infót összeszedni :).Már csak magának a chipsnek a nevét kéne megtudni és,hogy egyáltalán lehet-e még venni.
2012. nov. 30. 07:56
 4/5 Light9121 válasza:
87%
Én is keresem már régóta azt a chipset! Cheetos volt! Csokis, Vaníliás, Epres. Pokemon vastag tazok voltak bennük. Találtatok róla képet, hogy ezek léteztek, mert sokan hülyének néznek, hogy ilyen nem létezett. Meg volt az a négyzet rácsos is. Sonkás -sajtos volt.
2013. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
88%

#4


Cheetos Sweetos volt a teljes neve, ha akarjátok küldök egy kisebb képet egy régebbi cheetos promóciós kártyáról :D


(Ééééés anno ebben voltak először a matricás/duo tazo-k)

2019. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!