Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Éppen csokiszószos gofrit...

Éppen csokiszószos gofrit ettem, és közben tanultam, de a kutyám meglökött, és ráfolyt a szósz a könyvre, kb egy a fele olyan lett (A4-es lap). Most mit csináljak? Hogy lehet kiszedni belőle?

Figyelt kérdés
Utána megpróbáltam leszedni, de csak mégjobbam elkenődött. Megpróbáltam kiradírozni, de az sem jött be, most ilyen feketés-barnás színe van. Régebben ráfolyt a viasz a fekete nadrágomra, akkor rátettünk egy lapot, kivasaltuk, és lejött. Ez most nem válhat be? Hogy szedhetném ki? Nagyon fontos lenne.

#könyv #folt #szósz #kiszedés #csokiszósz ráfolyt
2013. jan. 11. 13:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

sehogy

a papírlapból nem fogod tudni kiszedni a csokiszószt semmilyen módon

2013. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem már sehogy nem tudod kiszedni belőle, mert már jól beledörzsölted, és meg is száradt.
2013. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ecetes ollóval. Mással sehogy sajnos.
2013. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Biztos? Nagyon fontos lenne, ígya szöveg se látszik rendesen, és még nem tudtam megtanulni.

Azért köszi a válaszokat.

2013. jan. 11. 13:36
 5/18 A kérdező kommentje:
Ollóval? Mármint vágjam ki a fél lapot? Az nem jó, mert tankönyvről van szó.:(
2013. jan. 11. 13:37
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Meg ne próbáld!

Amikor azt olvasod valahol, hogy "ecetes ollóval", az azt jelenti, hogy nincs rá megoldás, kár bármivel is kísérletezni.

2013. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kérd meg egy osztálytársad, hogy fénymásolja le azt a lapot. Nem lesz semmi bajod tőle. Max akkor szívás, ha ingyen kapod a könyveket, mert azt évvégén vissza kell adni.
2013. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jajj :D Én meg azt hittem, hogy az ecet kihozza:D Nem ismertem ezt a kifejezést, igen az lesz valószínűleg:-)
2013. jan. 11. 14:09
 9/18 A kérdező kommentje:
A vasalás amir írtam a kérdésbe az esélytelen?
2013. jan. 11. 14:12
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

de most komolyan...nem akarok bunkó lenni...de te gondolkozol is? vagy csak számomra egyértelmű, hogy a papírból nem fogsz semmiféle ilyesfajta foltot kiszedni...nomindegy...vasalással se...de próbáld ki...vesziteni valód úgysincs...

24L

2013. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!